В Україні відновлять діяльність непродовольчих ринків: відомо коли та умови

У четвер, 14 травня, Кабмін прийняв рішення про відкриття непродовольчих ринків. Воно вступить у силу після опублікування.

Роботу ринків відновлять у найближчі два дні. Про це заявив голова Луганської обласної державної адміністрації (ОДА) Сергій Гайдай на зустрічі з представниками ринків області.

Водночас, Міністр охорони здоров’я Максим Степанов зазначив: «Ці зміни дозволять повне торговельне обслуговування населення, зокрема, через роботу непродовольчих ринків».

Зазначається, що непродовольчі ринки запрацюють лише за умови дотримання санітарно-епідемічних заходів безпеки за принципом роботи продовольчих магазинів.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
  2. Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
  3. Набір у патрульну поліцію Львівської області триває
  4. ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
  5. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський

Найчитаніше

  1. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  2. Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
  3. Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
  4. Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
  5. ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю