В Україні відновлять роботу бренди, які призупиняли її через війну
Вже до кінця року
В Україні цього року можуть відновити свою роботу ті бренди, які призупиняли її внаслідок війни. Про це в ефірі «Українського радіо» розповів голова Української ради торгових центрів (УРТЦ) Максим Гаврюшин.
На український ринок повернулось багато брендів, зокрема, відкрився «Adidas».
Ще не відновили свою роботу бренди компанії «Ditex»: «Zara», «Pull&Bear», «Bershka», «Stradivarius», «Massimo Dutti» та «H&M», які є останніми великими компаніями, які ще не працюють.
«Я вважаю, що ще цього року, цього сезону нас чекають цікаві відкриття. І компанії, які ще не відкрилися, можуть цього року відновити свою роботу. Спочатку це стосуватиметься Києва та регіонів, де не ведуться активні бойові дії», — підкреслив Гаврюшин.
У тих регіонах та обласних центрах, де немає змоги відкритися як, наприклад, в Дніпрі чи Запоріжжі, Харкові, там буде можливість купити речі через інтернет.
«Асортимент товарів не зміниться. Ті бренди, які зараз будуть відкриватися, будуть залишати той самий асортимент товарів, як і в магазинах в Європі. Це будуть ті ж товари, які б вони завозили, якби не було війни», — повідомив голова УРТЦ.
Нагадаємо, «McDonald’s» відновлює роботу в західних областях України.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Львові підозрюваний у вбивстві військового ТЦК у суді визнав свою вину
- Львів'янка-рекордсменка з написання Радіодиктанту не потрапила до списку переможців 2025
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Львові підозрюваний у вбивстві військового ТЦК у суді визнав свою вину
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
Коментарі