В Україні вирує потужна магнітна буря
До уваги метеочутливих
На Землі в понеділок, 24 квітня спостерігається потужна магнітна буря, що досягає класу G4. Про це йдеться в прогнозі ресурсу Meteoagent.
За даними, вказаними в джерелі, слабка магнітна буря почалася 23 квітня. Метеоудар триватиме до середини дня 24 квітня. Рівень збуреності магнітного поля Землі досяг рівня G4 з п'яти, тобто йдеться про досить потужний метеоудар.
Рівень G4 передбачає, що на Землі, крім серйозних перешкод у зв'язку, можуть бути зафіксовані серйозні порушення супутникової та радіочастотної навігації.
Крім того, при рівні збурення магнітного поля G4 можуть спостерігатися полярні сяйва, які могли спостерігати сьогодні жителі низки областей.
Читайте також: на Львівщині та ще кількох областях у небі спостерігали незвичне явище (ФОТО)
Магнітна буря - це збурення геомагнітного поля Землі, яке триває від декількох годин до пари діб. Такі сплески можуть вплинути на роботу енергосистем і електроприладів, а також погіршити самопочуття літніх і метеочутливих людей.
Як захистити себе від впливу магнітної бурі
Магнітна активність впливає на літніх і метеочутливих людей, а також на людей з хронічними захворюваннями.
Щоб легко перенести магнітну бурю, дотримуйтеся наступних рекомендацій за кілька днів до очікуваної активності:
- відмовтеся від кави, сигарет, алкоголю;
- пийте зелений і трав'яний чай;
- не нервуйте, позбавтеся стресу;
- прогулюйтеся на свіжому повітрі не менш як годину на день;
- не переїдайте, не вживайте жирну і смажену їжу;
- спіть не менше 8 годин на добу, лягайте спати раніше.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
- У Львові засудили водія комунального автобуса, який на смерть збив прокурора
- Києво-Печерську лавру тимчасово закрили для відвідувачів
- У вівторок Львів попрощається з воїнами Віталієм Максимцем, Дмитром Кобановим, Олегом Руденком та Петром Теленьком
- Львівщина сьогодні прощається із сімома військовослужбовцями полеглими на війні
- Кабінет Міністрів України вніс зміни в систему бронювання військовозобов’язаних
Найчитаніше
- Пасажирка водія, який скоїв у Києві ДТП з чотирма загиблими, розповіла деталі аварії
- Кабінет Міністрів України вніс зміни в систему бронювання військовозобов’язаних
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим з 2025 року
- На Львівщині у ДТП легковик затисло між вантажівками
- У поліції Львівщини повідомили подробиці ДТП за участі двох вантажівок і кросовера (ФОТО)
Коментарі