В Україні викрили групу шахраїв, які продавали фальшиві БАДи і спортивне харчування
Продукція не містила заявлених компонентів і реалізовувалася під вигаданою торговельною назвою
Повідомлено про підозру чотирьом мешканцям м. Києва у шахрайстві, вчиненому організованою групою (ч. 5 ст. 190 КК України).
Як повідомляє Офіс Генпрокурора, у 2022 році мешканець Києва створив та очолив організовану групу з метою заволодіння грошовими коштами громадян шляхом обману. До складу угруповання він залучив трьох знайомих – двох жінок та чоловіка.
Для прикриття протиправної діяльності зловмисники використовували товариство з обмеженою відповідальністю, від імені якого замовляли виготовлення БАДів на потужностях іншого підприємства. Насправді продукція не містила заявлених компонентів, але реалізовувалася під вигаданою торговельною назвою.
Підозрювані орендували офіс у бізнес-центрі Києва, звідки систематично телефонували потенційним покупцям – переважно особам похилого віку та людям із серйозними захворюваннями. Вони позиціонували себе як кваліфіковані фахівці у медичній галузі, запевняли у «чудодійних» властивостях засобів та пропонували придбати їх нібито в межах державної програми «Підтримка».
Отримавши замовлення, аферисти надсилали «препарати» поштою, а кошти потерпілих перераховували на підконтрольні рахунки.
На цей час доведено шість епізодів шахрайства на суму майже 100 тис. гривень. Додатково перевіряється причетність групи до ошукання ще понад 80 осіб на загальну суму близько 1 млн гривень.
Читайте також: На Львівщині БЕБ викрило підпільний цех із виготовлення контрафактного алкоголю
В ході проведених обшуків виявлено і вилучено комп’ютерну техніку, мобільні телефони, біологічно-активні добавки, спортивне харчування тощо, та інші речові докази, які учасники організованої групи використовували в злочинній діяльності. Прокурори звернулись до суду з клопотанням про обрання підозрюваним запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою.
varta1.com.ua: Новини
У Львові в Будинку дитини за одну ніч померли двоє дітей
Скликана комісія, яка перевірить факти і причину смерті дітей-сиріт
У Києві затримали чоловіка, який образив музиканта на кріслі колісному та вимагав співати російські пісні
Правопорушником виявився 29-річний мешканець Києва: його вже затримали
На Закарпатті на кордоні затримали чотирьох ухилянтів і переправника
За «послугу» незаконного перетину вони заплатили місцевому провіднику по 7000 доларів США
Найкоментованіше
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
- У ТЦК пояснили, коли військового звільнять від відповідальності за СЗЧ
- Учасниця двох Олімпіад з України прийняла російське громадянство
Найчитаніше
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові хлопець вдарив ножем чоловіка, який заступився за жінку (ФОТО)
Коментарі