В Україні зафіксували землетрус

Поштовхи магнітудою 3,7.

Фото ілюстративне

У четвер, 8 червня, в Україні у Полтавській області зареєстрували землетрус магнітудою (за шкалою Ріхтера) 3,7 бали.  Про це повідомили у Головному центрі спеціального контролю.

Землетрус відбувся о 10:23:41 (за київським часом). Джерело землетрусу перебувало у 26 кілометрах на південний схід від Полтави, на глибині 10 км.

«За класифікацією землетрусів відноситься до відчутних. Землетрус відчувається небагатьма людьми, які знаходяться всередині приміщення; під відкритим небом – тільки в сприятливих умовах. Коливання подібні зі струсом, утвореним легкою вантажівкою. Уважні спостерігачі помічають легкі коливання легких предметів, трохи більш сильніше – на верхніх поверхах», – йдеться у повідомленні.

Читайте також: 12 квітня 2023 року Головним центром спеціального контролю зареєстровано землетрус 10 км на захід від м. Яремче.

Подібні за силою землетруси на території Полтавської області реєструвався і раніше, зокрема останні із них 26 травня та 14 січня 2023 року з магнітудами 3,5 та 2,7 відповідно, та 3 жовтня 2022 року - з магнітудою 3,4.

 

varta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена