В Україні затримано чоловіків, які працювали на російських окупантів
З чоловіками наразі працює СБУ
На Прикарпатті, в Одесі та Чернігові працівники внутрішньої безпеки Нацполіції виявили та затримали осіб, яких запідозрили у сприянні та допомозі російським окупантам. Про це інформує Департамент внутрішньої безпеки Національної поліції України.
На Івано-Франківщині чоловік на сторінці у соцмережі пропонував грошову винагороду за нанесення так званих міток. «Позначати» потрібно було об’єкти стратегічного значення та інфраструктури.
58-річний чоловік виявився переселенцем з Донеччини, який з 2014 року мешкав в Івано-Франківську. У його мобільному телефоні правоохоронці знайшли чимало контактів з окупованих територій та Росії.
В Одесі затримали двох чоловіків, які фотографували приміщення державних установ та об’єктів місцевої інфраструктури.
А в Чернігові на території залізничного вокзалу зупинили місцевого мешканця та мешканця Білорусії. При перевірці в обох виявили записи з координатами розташування адміністративних будівель відділу поліції, окремих блокпостів та кількість задіяного особового складу.
Усіх затриманих передано до регіональних Управлінь Служби безпеки України.
varta1.com.ua: Новини
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- Квартири, у яких роками ніхто не живе, будуть передавати у користування переселенцям
- Стрілянина на Буковині: поліцейський застосував зброю, щоб зупинити ухилянта-втікача
- На Львівщині суд пом’якшив запобіжний захід синові депутата, який скоїв смертельну ДТП
- У Львові чоловік застосував газовий балончик проти військовослужбовця та двох представників поліції (ВІДЕО)
Найчитаніше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- У МОН повідомили, що літні канікули розпочнуться в липні
- На Львівщині трагічно загинули двоє військовослужбовців навчального центру
- Стало відоме імʼя директора лікарні на Львівщині, якого затримали на хабарі за оформлення броні
- У Львові розглядають дві локації для майбутнього військово-меморіального цвинтаря
Коментарі