В Україні затримали італійського юнака, який втік зі школи
Вісімнадцятирічного італійця, який мав намір незаконним шляхом потрапити в Україну, затримали учора прикордонники Чопського загону. Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.
Юнак намагався поза контролем перетнути кордон у залізничному вантажному пункті пропуску «Чоп (Дружба)».
Іноземця зупинили у співпраці з угорськими колегами. Вони повідомили, що їхні камери відеоспостереження зафіксували рух особи з Угорщини в Україну. На вказаний напрямок одразу ж вислали групу реагування від відділу «Тиса», яка й відшукала юнака. Він рухався залізничними коліями в бік міста Чоп. Затриманий не мав при собі жодних документів, проте назвався громадянином Італії.
Під час проведення перевірочних заходів юнак розповів, що втік з закритої школи в Італії. Не бажаючи туди повертатись, він вирішив дістатися України, звідки походить його матір. Оскільки, усі його документи знаходяться у школі, він вирішив перетнути кордон поза пунктами пропуску.
Правопорушника затримали в адміністративному порядку та помістили у пункт тимчасового тримання Чопського прикордонного загону. За спробу незаконного перетину кордону йому доведеться відповідати перед судом.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Європейські партнери зробили заяву про реальні плани Путіна на Україну
РФ прагне досягти на переговорах того, чого не змогла на полі бою
ЄС виділить Україні 80 млн євро з прибутків від заморожених російських активів
Єврокомісія розробила план підтримки енергетичної системи України на зиму 2026-2027 років
Україна втрачає час на підготовку до зими через заблокований кредит від ЄС
Підготовка до наступного опалювального сезону мала розпочатися в березні
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі