В Україні затримали відомого російського кримінального авторитета (ФОТО)

завантаження
завантаження

Працівники Служби безпеки України встановили місцезнаходження та затримали «кримінального авторитета» з Російської Федерації, відомого під прізвиськом «Рома Попенок». Про це повідомили у прес-центрі СБУ України.

За оперативною інформацією розшукуваний обіймав у російському кримінальному середовищі високе становище і перебував у статусі «смотрящого» за Ульянівською областю РФ.

Іноземець переховувався в Україні від кримінальної відповідальності за участь у злочинній організації. Щоб потрапити в Україну, чоловік використав підроблені документи, оформленні на чуже ім’я.

Співробітники СБУ затримали злочинця за місцем його переховування у місті Кременець, Тернопільської області. У встановленому порядку затриманого передано працівникам Національної поліції.Переховуючись в Україні, злочинець намагався поширити вплив російського криміналітету на територію нашої країни.

Наразі, вирішується питання щодо застосування до затриманого екстрадиційного арешту, а також перевіряється можлива причетність іноземця до скоєння тяжких злочинів на території України.

[arve url=«https://youtu.be/z-5d8FAJuVo» loop=«no» muted=«no» /]