В Україні змінили порядок компенсації за безоплатне розміщення ВПО
Відтепер всі обміни інформацією будуть цифровими, без зайвих звітів та інших паперів
З 1 січня 2025 року адміністрування цієї програми передано від Міністерства з питань реінтеграції до Міністерства соціальної політики.
Уряд удосконалив механізм і зробив його значно простішим, внісши зміни до постанови КМУ №261, йдеться в пресрелізі.
Читайте також: У Києві разом із балконом впав американський режисер, який приїхав знімати фільм про війну в Україні (ВІДЕО)
«Підтримка внутрішньо переміщених осіб, зокрема, забезпечення житлом, є пріоритетом держави. Цим рішенням ми створили дуже простий і прозорий механізм взаємодії між закладами, в яких безоплатно живуть ВПО, і державою. Відтепер всі обміни інформацією будуть цифровими, без зайвих звітів та інших паперів, адміністратором виплат виступатиме Пенсійний фонд, який має потужну ІТ-систему, а питання заборгованостей за житлово-комунальні послуги перед цими закладами буде закрито», — зауважила міністерка соціальної політики Оксана Жолнович.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
- В Україні системи ППО Patriot стоять порожніми через нестачу ракет, - FT
- Європейська країна може депортувати українців мобілізаційного віку, які не мають підстав для тимчасового захисту
- Львів’янка намагалася перевезти через кордон елітні годинники Rolex та Cartier на 4 млн грн
- У Львівській області водійка збила велосипедиста на пішохідному переході
- Путін хоче захопити південь України, - The New York Times
Коментарі