В Україні змінили програму підготовки новобранців: подробиці від Сухопутних військ

Війна УКРАЇНА

За оновленою програмою українські новобранці матимуть в півтора рази більше вогневої підготовки

Сухопутні війська розширили програму вогневої підготовки для новобранців з 20 до 31 вправи зі стрільби.Більше вогневої підготовки відтепер буде включено до базової військової підготовки для новобранців. Про це повідомило командування Сухопутних військ ЗСУ.

Зазначається, що оновлений курс БЗВП для рекрутів Сухопутних військ передбачає розширену програму вогневої підготовки. За оновленою програмою новобранці вивчають дії під час зіткнення з противником, зачистку траншей і ведуть стрільбу на коротких відстанях. До вправ залучаються демо-групи, які імітують дії умовного противника.

Читайте також: Герой України назвав причини СЗЧ у ЗСУ

Крім того, новобранцям підготували додатковий курс вивчення колективного озброєння. Рекрути опановують АГС, РПГ, а також кулемети РПК, ДШК і Browning M2. Загальна кількість вправ зі зброєю - 45.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. У столиці готуються до найгіршого: київська влада складає списки на переселення
  2. У центрі Львова викрили родинний «бізнес» з утримання місць розпусти
  3. У більшості українських прокурорів з інвалідністю після перевірки діагноз не підтвердився - дані прокуратури
  4. На Львівщині внаслідок наїзду автомобіля загинув пішохід
  5. У Києві викрили масштабну схему продажу посад учителів для ухилення від мобілізації

Найчитаніше

  1. На блокпосту Львівщини правоохоронці затримали офіцера Національної гвардії
  2. У Львівській області прийомний батько систематично ґвалтував падчерку
  3. У Львові СБУ затримала гендиректора та завідувачку відділення стоматологічної поліклініки комунального некомерційного підприємства ЛМР
  4. У столиці готуються до найгіршого: київська влада складає списки на переселення
  5. У Винниках серед білого дня було скоєно розбійний напад на водія Mercedes-Benz