В українській армії незабаром може з'явитися новий рід військ
Про це сказав на брифінгу Міноборони начальник Головного військово-медичного управління - начальник медичної служби Збройних сил України - полковник медичної служби Ігор Хоменко, передає Укрінформ.
«Ми маємо намір створити окремий рід військ - медичний, по типу Бундесверу», - сказав він.
Хоменко уточнив, що за принцип реформування взято медичну службу Збройних сил Німеччини - Бундесверу. «Ми вивчили більшість систем союзників, але на поточному етапі та на перспективу для нас найбільш короткий шлях — це, дійсно, система Бундесверу, яка була обрана у співпраці з іноземними радниками», - сказав він.
Система стовідсотково не буде такою ж, як в Німеччині, але її основні принципи будуть збережені: єдиний орган управління медичним забезпеченням, єдина вертикаль підпорядкування, медики будуть відповідати за медичне забезпечення, від них відійдуть невластиві їм функції і вони займатимуться лише своєю роботою, — зазначив начальник Головного військово-медичного управління.
За його словами, нова система дозволить вибудувати повну медичну вертикаль відповідальності відносно медичного забезпечення: від початку лікування та до завершення реабілітаційного процесу.
Він пояснив кореспондентові Укрінформу, що зараз медиків Збройних сил понад 20 тисяч осіб, якщо буде створено окремий рід військ - медичний, туди увійдуть приблизно 10% від кількості представників Збройних сил, а це близько 25 тисяч.
Реформу медичної служби, зокрема, щодо створення окремого роду військ, заплановано провести до 2021 року.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
Найчитаніше
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Знайдено мертвим неповнолітнього, якого місяць розшукували на Рівненщині
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- З російського полону повертаються два воїни зі Львівщини
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
Коментарі