В український обіг потрапили 500 гривневі купюри, які були виведені з обігу — Ощадбанк
Купюри надійшли із тимчасово окупованих територій
У державному Ощадбанку прокоментували масові випадки поповнення терміналів самообслуговування «iBox» та інших термінальних мереж вилученими з обігу банкнотами номіналом 500 гривень у сховищі «Ощад» у Херсоні.
Про це в коментарі Мінфіну повідомила прес-служба банку.
В Ощадбанку підтвердили, що недійсні гривні, які мають характерні пошкодження, потрапили в український обіг. Також там підтвердили, що прийшли ці купюри із тимчасово окупованих територій. А ось те, що належать вони саме «Ощаду», спростували. Як і те, що їхнє походження — лише Херсонська область.
«Спосіб пошкодження купюр для всіх банків встановлений регулятором. Однак, на непідконтрольних територіях працювало багато банківських установ, тому відстежити, з якої з тимчасово непідконтрольних областей та зі сховища якого саме банку походять пошкоджені купюри, практично неможливо», — зазначили в «Ощадбанку».
Там пояснили: за загрози захоплення сховища окупантами співробітники «Ощаду» в установленому порядку механічно пошкоджують купюри. Про що повідомляють регулятор.
«Подальша доля таких купюр і, тим більше, їхній шлях з тимчасово неконтрольованої території, невідомий. Відповідні випадки розглядаються правоохоронними органами», — підкреслили в банку.
Встановити непридатність цих купюр «без візуального огляду безпосередньо у терміналі неможливо».
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- На Львівщині фермер переорав макове поле на якому масово фотографувалися люди
- Мер міста на Львівщині прокоментував застілля в YouTube
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
Найчитаніше
- На Львівщині фермер переорав макове поле на якому масово фотографувалися люди
- У Львівській області сварка через коня закінчилася вбивством
- Мер міста на Львівщині прокоментував застілля в YouTube
- Після поранення помер воїн зі Львівщини Роман Лозинський
- На Волині 16-річна водійка скоїла смертельну ДТП
Коментарі