В українській розвідці пояснили, за яких умов росія не виконає мільйонний снарядний план цього року

Йдеться про виготовлення 2,7 мільйонів снарядів

ФОТО: ілюстративне

 Росія не зможе виконати план з виготовлення 2,7 мільйонів снарядів цього року за умов посилення міжнародної санкційної політики проти рф та продовження активної роботи українських Сил безпеки і оборони України по об’єктах ворога. Про це розповів в ефірі загальнонаціонального телемарафону представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов.

Активна робота проукраїнської міжнародної коаліції, яка буде цю санкційну політику не лише посилювати рішення, але й контролювати виконання попередніх рішень, шукати шпаринки і закривати їх. І робота така ведеться", - підкреслив Юсов.

Він зауважив, що безумовно потрібна робота українських Сил безпеки і оборони по тих об’єктах ворога, які безпосередньо мають відношення до військової промисловості. «І така вже робота ведеться. Далі потрібен спротив, активний спротив українського народу», - заявив Юсов.

 На уточнювальне питання, яку інформацію має українська розвідка про факти ймовірних постачань до росії снарядів від Північної Кореї та від Ірану, Юсов відповів: «По Північній Кореї йдеться не про ймовірні, а цілком конкретні постачання. Це справді великі партії і достатньо відчутні об’єми», - заявив він.

За його словами, щодо Ірану факти співпраці є.

«Але вони переважно стосуються іншої номенклатури. Насамперед зрозуміло, мова йде про безпілотні літальні апарати. Якщо питання про ракети, то ні, таких фактів зараз немає», - зауважив Юсов.

Також, за словами представника ГУР, не змінилися плани росії щодо продовження атак на енергооб’єкти України для збереження і досягнення політичних цілей та знищення української інфраструктури.

Читайте також: комітет з питань розвідки звернувся до українців з приводу планів агресора на червень і намір нанести військову поразку на сході України

«Глобально нічого не змінилося, як і сутність терористичного російського режиму. Який цілеспрямовано завдає терористичних атак і ударів по об’єктах цивільної та критичної інфраструктури України, в тому числі енергетичних об’єктах. Тому, так, вони знаходяться в потенційній зоні ризику і Україна потребує більшої допомоги в контексті посилення засобів протиповітряної та протиракетної оборони. В мотиваціях, діях та методах російських терористів нічого не змінилося», - констатував Юсов.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк

Читайте також