В українській розвідці розкрили план кремля після ракетного удару по Україні
Однією з ключових проблем для терористичного режиму у москві відзначено суспільний консенсус та стабільність України
Головне управління розвідки України в день масованого ракетного удару рф заявило, що розкрило план кремля щодо війни у 2024 році. Однією з ключових проблем для терористичного режиму у москві відзначено суспільний консенсус та стабільність України, попри нібито появу внутрішньополітичних суперечностей. Про це йдеться у Телеграм-каналі ГУР.
Там з'ясували, що наближені до кремля аналітики підготували пропозиції вищому військово-політичному керівництву рф для «ефективнішого» продовження бойових дій.
«Протестов (в Україні) нет. И не будет!», - сумно констатують у кремлівських «мозкових центрах».
В ГУР зазначили, що зруйнувати єдність всередині України пропонують шляхом проведення декількох гібридних підривних кампаній поряд із продовженням інтенсивних бойових дій.
Серед ключових цілей вказаних заходів: дискредитація процесу мобілізації, сприяння масштабному відтоку населення з України, інспірація розколів за регіональним принципом.
«Пропоновані наративи: «Юґо-восток воюєт за інтєрєси бандеровцев»; «Ґаліция без сєпаратістов уже давно вступіла би в ЄС»; «В Кієвє нє мобілізіруют - все ґуляют і вєсєлятся», - поінформували в ГУР.
Читайте також, ворог масовано обстріляв Україну: наслідки атаки від МВС (ФОТО)
Водночас, як зазначили в розвідці, так звані кремлівські «аналітики» вважають, що всередині України не залишилось політичних сил, здатних змінити вектор розвитку держави, а кількість тих, хто колись був симпатиком «русского міра», катастрофічно впала.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- Уряд готує нові контракти для воїнів ЗСУ
- Під час бойового завдання загинув екіпаж вертольота
- На Львівщині судитимуть заступника директора районної лікарні, який брав хабар за продовження інвалідності
- Рада підтримала у першому читанні перейменування "копійки" на "шаг"
- Папа Римський заявив, що план візиту до України готовий, але його складно реалізувати
Найчитаніше
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який понад півтора року вважався безвісти зниклим
- Увага! У Львові та області оголошено штормове попередження через густий туман
- На трасі «Київ-Чоп» у припаркований «Mercedes», де було подружжя львів’ян з дитиною, в’їхав закарпатець на «Volvo»
- На Львівщині судитимуть заступника директора районної лікарні, який брав хабар за продовження інвалідності
- На Львівщині біля села знайшли ракету від ПЗРК «Стінгер»
Коментарі