В Україну йдуть морози

На зміну опадам в Україні в останні дні осені прийде суха, але морозна погода. Про це повідомив начальник відділу метеорологічних прогнозів Укргідрометцентру Владислав Білик в коментарі кореспонденту «УНН».
«Сьогодні–завтра будемо знаходитись під впливом циклону. Сьогодні — по всій території країни, завтра, 27-го, вдень опади залишаться тільки в південних і східних областях. З північного заходу на нас йде порція північного повітря, температура буде знижуватись. Без опадів буде, тобто покращення погодних умов», — зазначив експерт.
За його словами, вдень на більшості території країни сьогодні–завтра буде близько 0, а на півдні — до 5–7 із позначкою плюс. Починаючи з 27 листопада з північного заходу на країну насуватиметься холодне повітря, що спричинить суттєве зниження температури повітря.
«З 28 по 30 листопада ми будемо в полі підвищеного тиску, в антициклоні, очікується мінлива хмарність і без опадів по всій території України. І суттєве зниження температури», — додав він.
При цьому він уточнив, що найбільш прохолодна ніч буде з 29 на 30 листопада, коли на майже всій території України стовпчики термометрів опустяться до –10…–15 градусів, а на півночі і в Карпатах — до –17. На півдні буде до –5. Вдень буде –3…–8 градусів, а на півдні +2…–3.
Нинішня зима буде теплою, з дощем та мокрим снігом, запевняють погодознавці.
varta1.com.ua: Новини

Шампуні для волосся – основні різновиди та де обрати
Догляд за волоссям має не менше значення, аніж, приміром, за тілом чи ротовою порожниною. Саме тому важливо використовувати якісні та, що головне, підхожі шампуні. І таких засобів, на щастя, є вдосталь. Зостається тільки правильно обрати.

Українським чоловікам за кордоном планують скасувати умову наявності ВОД для видачі паспорта
Чернишов підкреслив, що сьогоднішня заборона не працює на повернення чоловіків

Українським поліцейським підвищать зарплати
Посадовий оклад поліцейського має бути не менше 30 280 грн
Найкоментованіше
- У Львові скасували акцію на підтримку трансгендерних людей (ВІДЕО)
- Стало відомо, хто розклеїв у Львові плакати із закликами до диверсій
- Камери зафіксували, хто покинув військове авто у львівському парку (ВІДЕО)
- Львівські перевізники звернулися з проханням підвищити тарифи на проїзд в автобусах
- У Львові чоловік ліг під колеса трамваю і загинув (ФОТО)
Коментарі