В Україну вдалося повернути двох дівчат-підлітків
Були погрози, загроза обшуків, їх примушували ходити в російські школи
У межах ініціативи Президента України Bring Kids Back UA вдалося врятувати двох дівчат-підлітків, які три роки жили в окупації. Були погрози, загроза обшуків, їх примушували ходити в російські школи.
Про це повідомив глава Офісу президента України Андрій Єрмак.
Попри погрози, загроза обшуків, їх примушували ходити в російські школи, дівчата зберігали українську ідентичність. Вони навчалися онлайн у школах України, уникали нав'язаних «патріотичних» заходів і щодня боролися за право бути собою.
Читайте також: Макрон назвав наступні 15 днів "критичними" і привітав намір Трампа надати гарантії безпеки для України
"Наразі дівчата у безпеці, поруч із рідними, й отримують підтримку та допомогу. Дякую Українській мережі за права дитини за сприяння в порятунку. Виконуємо завдання Президента – повернути всіх дітей", – зазначив глава ОП.
varta1.com.ua: Новини
Військові лідери НАТО проведуть нараду, присвячену Україні
Анонімний американський чиновник, голова Об'єднаного комітету начальників штабів генерал Ден Кейн
Британія допоможе Україні провести перші вибори після війни
Британська та українська виборчі комісії підписали новий меморандум
Заховав "пасажира" під рясами: на Закарпатті затримали монаха, який за $10 тис. намагався переправити чоловіка за кордон
За кермом легковика був 50-річний чоловік, який надав прикордонному наряду для перевірки посвідчення священнослужителя одного з монастирів Закарпаття
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Українцям з 2026 року для виходу на пенсію у 60 років потрібно буде мати 33 роки офіційного стажу
- Зеленський заявив, що люди з тимчасово окупованих територій не будуть голосувати на референдумі
- Папа Римський Лев XIV запропонував "24 години миру" після масованих російських атак по Україні
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- Мобілізацію та воєнний стан в Україні можуть скасувати - Зеленський
Коментарі