В Україну йдуть значні температурні контрасти (КАРТА)

Запахне весною

Ілюстрація: ФБ / Верховина Карпати

В Україні сьогодні, 6 лютого,  значні температурні контрасти: +17 градусів на Одещині, +15 градусів на Закарпатті і нижче нуля на Сумщині!, повідомила синоптик Наталка Діденко.

«7-го лютого в Україні буде дуже тепло. Очікується впродовж дня +6+12 градусів, на півдні та південному заході +10+16 градусів.

Атмосферний фронт черкне західні та північні області, там пройдуть невеликі дощі, ввечері можливо з мокрим снігом. Також найближчої ночі на сході є ймовірність незначних опадів.

Вітер у своєму репертуарі - південно-західного та західного напрямків, 7-12, подекуди сильні пориви до 15-20 метрів за секунду», повідомляє синоптик Наталка Діденко.

За прогнозом Львівського регіонального центру з гідрометеорології, по місту Львову 7 лютого збережуться сильні пориви вітру 15 – 20 м/с (вітер південно-західний з переходом на західний).

фото: ФБ / Наталка Діденко

8-9 лютого передбачається похолодання.

А впродовж 10-14 лютого в Україні запахне весною, прийде суттєве потепління, до +10+16 градусів. Крайня північ України буде температурно стриманішою, нижче +10 градусів, проте також порівняно тепло.

Читайте також: на Закарпатті цілий район опинився під загрозою знеструмлення.

«Можна починати мріяти про реальну весну. І хоча з 15-го лютого знову прийде похолодання, воно вже нас не введе в оману - діло йде до теплих зелених листочків», наголошує синоптик.

 

 

varta1.com.ua: Новини

Володимир Садовий

Читайте також