В «Укренерго» повідомили, скільки росія випустила ракет по об'єктам енергетики
З 10 жовтня
В «Укренерго»заявили, що Росія випустила понад 1000 важких ракет і дронів по об'єктах енергетичної інфраструктури України з 10 жовтня.
«Ми пережили 8 великих хвиль і більше 10 менших ударів, насамперед завдяки нашим героїчним Збройним силам. У деяких регіонах, в яких об'єкти отримали пошкодження, без перерви триває відновлення», - сказав глава «Укренерго» Володимир Кудрицький.
Енергосистема України після останньої ракетної атаки агресора увійшла в стабільний режим функціонування більш швидко, бо система не була сильно розбалансована.
Нагадаємо, Іран намагається уникнути подальшого занурення у війну.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- У Львові на Левадівське озеро повернули лебедів після зимівлі
- В Україні запустили кешбек на пальне: повний перелік АЗС та умови виплат
- У Львові шахед атакував СБУ
- ТЦК та поліція вилучатимуть в українців гучні мотоцикли та передаватимуть ЗСУ
- Росіяни продовжують бити по будівлях ТЦК: сьогодні атакували у Сумах (ФОТО)
Коментарі