В «Укренерго» повідомили, як вимикатимуть світло 5 червня
При перевищені лімітів можливе застосування аварійних відключень
У середу, 5 червня, дефіцит в енергосистемі прогнозується впродовж усієї доби.Про це в Telegram повідомила прес-служба НЕК «Укренерго».
Зазначається, що ліміти на споживання електроенергії будуть діяти для кожної області з 00:00 до 24:00.
Зазначається, що для дотримання лімітів обленерго будуть застосовувати графіки погодинних відключень для промислових та побутових споживачів.
При перевищені лімітів можливе застосування аварійних відключень для усіх категорій споживачів.
Нагадаємо, в Україні взимку може не бути світла по 10 годин на добу
У ДТЕК також повідомили, що у Києві, Київській, Одеській, Донецькій областях, за вказівкою «Укренерго», завтра впродовж всієї доби діятимуть графіки відключень.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
Найчитаніше
- Поліція Львівщини встановлює особу померлого чоловіка з татуюванням
- Якою буде погода у Львові та області завтра, 22 червня
- На Львівщині внаслідок наїзду потяга загинув юнак, який лежав на колії
- У Львові люди перекривали рух потягу (ВІДЕО)
- У Києві водій таксі зірвав доставку великої партії наркотиків
Коментарі