В «Укренерго» радять готуватися до тривалих відключень електроенергії
Росія хоче знищити енергосистему
В Україні відключення світла можуть бути тривалими внаслідок ракетних ударів росії по енергетичних об’єктах. Про це розповів голова правління «Укренерго» Володимир Кудрицький під час загальнонаціонального телемарафону «Єдині новини».
«Ми намагаємося зараз стабілізувати ситуацію. Готуватись, як відомо, треба завжди до найгіршого. Ми розуміємо, що ворог взагалі хоче знищити нашу енергосистему, спричинити тривалі відключення. Ми працюємо над тим, щоб не дати йому це зробити. Тому готуватися треба, можливо, до тривалих відключень, але, наразі, ми вводимо графіки, які є плановими і ми будемо робити все для того, щоб відключення були не дуже тривалими», — казав Кудрицький.
Він розповів, яка ситуація із забезпеченням електрики критичних інфраструктурних об’єктів, таких зокрема, як лікарні та школи.
«Такі об’єкти є пріоритетними для нас, більшість із них обладнані автономними джерелами живлення, тож ситуація на цих критичних об’єктах стабілізована», — сказав Кудрицький.
Нагадаємо, у Львові створили карту закладів з генераторами та укриттями.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- У Львові проведуть перевірку за фактом конфлікту за участі поліцейської
- У Львові поліцейська вдарила комунальницю (ВІДЕО)
- росія планувала завершити війну проти України розгромом, - Сирський
- Тимошенко підтвердила обшуки і заявила, що «хтось вирішив почати зачистку конкурентів» перед виборами
- За погрози чиновникам в інтернеті українці отримають покарання до 10 років ув’язнення — законопроєкт
Найчитаніше
- Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
- У Львові поліцейська вдарила комунальницю (ВІДЕО)
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з листопада 2024 року вважався безвісти зниклим
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
- На війні загинув Герой зі Львівщини Іван Попіль
Коментарі