В «Укренерго» розповіли, коли буде найважча ситуація в енергосистемі
У спеку покрити споживання електрики буде важко
В середині літа 2024 щоденні дефіцити електрики можуть зрости, адже через спеку зросте й споживання. Про це повідомили в «Укренерго», пише «Суспільне».
«Влітку гідроелектростанції традиційно знижують виробіток, а енергоблоки атомних станцій будуть на ремонті та підготовці до максимальних навантажень - ті будуть уже взимку», - зазначили в компанії.
Покрити збільшене споживання електроенергії влітку буде важко, оскільки на той момент усе ще триватимуть відновлювальні роботи на теплових і гідроелектростанціях, пошкоджених російськими обстрілами, додали в компанії.
Нагадаємо, міністр енергетики Герман Галущенко заявив, що за останні кілька місяців українська енергосистема зазнала найбільших руйнувань від початку повномасштабної війни, тому обмеження можуть бути навіть улітку.
За його словами, за останні кілька місяців Україну атакували росіяни неодноразово, і критична інфраструктура зазнала найбільших пошкоджень від моменту початку повномасштабної війни.
Галущенко абсолютно всім рекомендує готуватися до складної зими вже зараз.
«Навіть якщо ви не маєте обмежень сьогодні, треба розуміти, що триває війна і десь у цей час ці обмеження є. Тому дуже важливим є економне використання електроенергії», — додав міністр енергетики.
Читайте також: у «Львівобленерго» пояснили, чому вмикають електроенергію пізніше, ніж зазначено у графіку відключень
Очільник Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко заявив, що українцям не варто розраховувати на зменшення тривалості відключень. У липні без світла можливо доведеться сидіти по 10 годин. За його прогнозами, поліпшення ситуації можливе у вересні.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- У Львові засудили водія комунального автобуса, який на смерть збив прокурора
- У вівторок Львів попрощається з воїнами Віталієм Максимцем, Дмитром Кобановим, Олегом Руденком та Петром Теленьком
- Львівщина сьогодні прощається із сімома військовослужбовцями полеглими на війні
- Поліція відреагувала на бійку з іноземцями на Львівщині (ВІДЕО)
- Зеленський припустив, що мирну угоду доведеться укладати вже не з Путіним
Найчитаніше
- Пасажирка водія, який скоїв у Києві ДТП з чотирма загиблими, розповіла деталі аварії
- На Львівщині у ДТП легковик затисло між вантажівками
- У Львові засудили водія комунального автобуса, який на смерть збив прокурора
- На Львівщині у річці знайшли авто зі загиблим водієм
- путін готує нову кампанію проти України, - The New York Post
Коментарі