В «Укргідроенерго» повідомили, чи зможуть росіяни знищити Київську ГЕС

Для цього потрібно три п'ятсот кілограмових авіабомби

Для того щоб підірвати Київську гідроелектростанцію ззовні, окупантам потрібно було б з літака в одну точку скинути три п'ятсот кілограмових авіабомби, а це майже неможливо, враховуючи рівень протиповітряного захисту в столиці. Про це заявив гендиректор «Укргідроенерго» Ігор Сирота в ефірі телемарафону, коментуючи погрози росіян підірвати інші дамби в Україні після Каховської ГЕС.

«Що стосується погроз на рахунок Київської станції, то хотів би наголосити, що Каховську станцію замінували ще у минулому році і це процес не одного дня. Там сотні кілограм вибухівки закладено. В вересні ще працювали наші працівники і вони бачили, як військові заносили в машзал вибухівку. ... Тому, щоб підірвати таку станцію потрібен час, потрібна велика кількість вибухівки. Щоб підірвати її із зовнішньої сторони, то потрібно в одну точку, щоб прилетів літак і скинув три п'ятсоткілограмових авіабомби. Сумніваюсь, що вони зможуть прилетіти до нас на Київську станцію», - сказав він.

Читайте також: стало відомо, скільки людей загинуло та зникло безвісти через підтоплення.

Він вважає, що така слабка і повільна реакція міжнародної спільноти на підрив Каховської станції може розв'язати окупантам руки щодо інших терактів.

varta1.com.ua: Новини

Ольга Чобіт