В Укргідроенерго заспокоїли щодо безпеки Київської ГЕС

Немає причин для хвилювань

Фото ілюстративне

В «Укргідроенерго» наголосили, що Київська гідроелектростанція захищена від ударів як з повітря, так і зсередини, відповідно російські окупанти не зможуть їй нашкодити.

Про це гендиректор «Укргідроенерго» Ігор Сирота в ефірі національного телемарафону новин, пише УП

"Щоб підірвати дамбу, в одне місце треба скинути щонайменше три авіабомби по півтонни. Це неможливо зробити ударом однієї ракети. Потужний вибух (на Каховській ГЕС - ред.) був у трьох місцях станції. При демонтажі станції ми це все побачимо.

Станція (Київська ГЕС - ред.) захищена як з повітря, так і зсередини. Тому ніяких застережень на сьогоднішній день ми не бачимо (щодо можливого удару чи підриву Київської ГЕС - ред.). 

Вони (окупанти - ред.) не могли цього зробити коли знаходилися від київської станції буквально за 5 км – в Димері. То сьогодні тим більше вони нічого не зможуть зробити з нашою станцією" – каже Ігор Сирота.

Так, російський пропагандист Володимир Соловйов після того, як росіяни підірвали Каховську ГЕС, запропонував підірвати ще й Київську ГЕС, бо тоді й «без ядерного удару загине багато людей».

Читайте також: МАГАТЕ прокоментували ситуацію з підривом Каховської ГЕС та потенційні наслідки

У вересні 2022 року у прес-службі «Укргідроенерго» повідомили, що гідротехнічні споруди Київської ГЕС перебувають у належному стані, прорив греблі маловірогідний, а можливі пошкодження внаслідок ракетного ураження не спричинять катастрофічних наслідків.

varta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена