В "Укрзалізниці" посилюють контрольні заходи на вокзалах: можливі затримки потягів
Пасажирів закликали бути пильними на вокзалах та в потягах, прибувати завчасно на вокзали, адже будуть посилені контрольні заходи
В "Укрзалізниці" анонсують посилення контрольних заходів на вокзалах та ймовірні затримки потягів через потенційні загрози. Про це повідомив голова правління "Укрзалізниці" Олександр Перцовський
"Зараз ворог активізувався особливо підступно: ми один за одним знаходимо на наших коліях спеціальні пристрої, сконструйовані так, щоб потяги зійшли з рейок.
Останні приклади: тиждень тому машиністи Поляков та помічник Кулешов рухались з особливою пильністю і встигли екстренно зупинитись буквально за 50 м, запобігши наїзду.
Після того за 2 дні бригада машиніста Ткача, помічника Кравченка – на сусідньому непарному перегоні виявила аналогічний пристрій, тут же повідомила станцію, перекрили рух. Поруч із пристроєм знайшли засоби фотофіксації" - сказав він.
Перцовський додав, що завдяки пильності залізничників досі вдавалось уникали складних наслідків, а такі випадки відзначаються та преміюються.
"Українці пишаються вчасністю Укрзалізниці, особливо в порівнянні із європейськими операторами, але принагідно перепрошую – через заходи, що вживаються – десь ми будемо їхати повільніше, десь затримаємось на додатковий контроль – просимо вибачення за це заздалегідь!" - додав він.
Пасажирів закликали бути пильними на вокзалах та в потягах, прибувати завчасно на вокзали, адже будуть посилені контрольні заходи.
varta1.com.ua: Новини
Наступний обмін полоненими між Україною та росією може пройти у "сліпому" форматі
Яценко зазначив, що "це такий формат обміну" і закликав не ставитися до цього критично
В ISW оцінили, чи може росія захопити пів України у 2026-му
Заявлені цілі російського військового командування на 2026 рік виходять далеко за рамки офіційних територіальних вимог Росії
У Луцьку росія вбила молоду пару, тіло дівчини знайшли вранці
Тіло хлопця знайшли 6 червня, а загиблу дівчину відшукали лише о 4:15 ранку 7 червня
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Українцям з 2026 року для виходу на пенсію у 60 років потрібно буде мати 33 роки офіційного стажу
- Зеленський заявив, що люди з тимчасово окупованих територій не будуть голосувати на референдумі
- Папа Римський Лев XIV запропонував "24 години миру" після масованих російських атак по Україні
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- Мобілізацію та воєнний стан в Україні можуть скасувати - Зеленський
Коментарі