В Уряді планують відкрити дві сотні ринків, попри запроваджений карантин
Кабінет міністрів відпрацьовує можливість відкрити ринки в країні вже цього тижня.
Ринки працюватимуть, якщо будуть дотримуватися «певного протоколу безпеки» через коронавірус, повідомляє «BBC», з посиланням на пресслужбу Офісу президента.
«Йдеться про понад 280 критих продовольчих ринків, які забезпечують харчами українців і дають можливість збуту продукції малим фермерам», — йдеться в повідомленні.
Відповідний план обговорили у понеділок на нараді у президента Володимира Зеленського.
Рішення уряд планує ухвалити вже у середу, щоб почати відкривати ринки до кінця цього тижня.
«Встановімо чіткі правила і давайте дозволимо їх (ринки) відкрити. Треба вчитися жити й працювати у нових умовах», — заявив Зеленський.
В Офісі президента наголосили, що українці «дуже відповідально ставляться до карантину».
Наприклад, цього року у поминальні дні кладовища відвідали лише 13 тис людей, у минулі роки йшлося про 5–7 мільйонів відвідувачів.
Нагадаємо, ринки в Україні закрили через пандемію коронавірусу у квітні. Проте з
11 травня уряд вирішив почати послаблювати обмежувальні заходи, запровадивши послаблення у п'ять етапів.
Представники місцевої влади неодноразово скаржились на те, що ринки не можуть працювати.
У деяких регіонах фермери влаштовували протести з цього приводу.
Зокрема, мер Львова Андрій Садовий у понеділок закликав центральну владу розблокувати роботу ринків.
«Я розумію ситуацію, в якій сьогодні опинилися власники продуктових ринків, продавці й фермери. Товари швидко псуються, і часу обмаль. З іншого боку — покупець, який купує дорожчі закордонні товари, не маючи права вибору», — заявив Садовий.
На його думку, заборони мають стосуватись лише тих, хто не може дотримуватися правил безпеки під час своєї роботи.
«У Львові від початку карантину були жорсткі правила: порушуєш — закриваємо. Але я б дуже не хотів, щоб через одного-двох порушників страждали мільйони людей», — переконаний мер Львова.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
СБУ затримала посадовицю Мінкульту, яка виправдовувала обстріли України та вихваляла путіна
Чиновниці загрожує до 8 років ув’язнення за пропаганду рашизму та поширення фейків про ЗСУ
Українські синхроністки здобули «золото» на етапі Кубка світу
Українки випередили найближчих конкуренток з Італії та Ізраїлю в акробатичній програмі
У Краматорську через авіаудар росіян загинули троє людей, серед них 13-річний хлопець
Кількість постраждалих внаслідок атаки на мирне місто зросла до 12 осіб
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі