В Ужгороді затримали жінку, яка «швидкою допомогою» намагалася вивезти за кордон сина-призовника (ФОТО)

18-річного хлопця доправили до військкомату, автівку «швидкої» передали на потреби ЗСУ.

Фото: НПУ

Працівники поліції Ужгорода задокументували спробу незаконного переправлення через державний кордон хлопця призовного віку.

Як повідомляє поліція Закарпатської області, мати хлопця, усвідомлюючи, що на території держави діють обмеження щодо перетину кордону чоловіками віком від 18 до 60 років, у змові з двома іноземними волонтерами, вигадала історію про нібито перелом кістки на правій нозі у її сина.

Таким чином, за допомогою автівки швидкої допомоги, вони намагалися незаконно вивезти 18-річного хлопця до однієї з країн Євросоюзу з метою уникнення його мобілізації.

Жінку та двох її спільників затримали в порядку статті 208 КПК України та помістили до ізолятора тимчасового тримання. 18-річного хлопця доставили до військкомату. Автівку «швидкої», як і в першому випадку, передали на потреби ЗСУ.

Слідчі кваліфікували подію за ч. 2 ст. 332 Кримінального кодексу України (незаконне переправлення осіб через державний кордон України, вчинене групою осіб).

За скоєне затриманим загрожує до семи років ув’язнення з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на термін до трьох років.

Фото: НПУ

varta1.com.ua: Новини

Володимир Садовий

Читайте також