В ужгородській школі діти захворіли на менінгококову інфекцію
30 січня 2018 року виявлено три випадки захворювання на менінгококову інфекцію в ЗОШ №12.
Про це повідомляють у прес-службі Ужгородської мерії.
«За інформацією відділу охорони здоров’я Ужгородської міської ради, 30 січня 2018 року виявлено три випадки захворювання на менінгококову інфекцію в ЗОШ №12, після чого фахівці відділення організації епідеміологічних досліджень Ужгородської міськрайонної філії ДУ “Закарпатський лабораторний центр МОЗ України” одразу провели в закладі комплекс протиепідемічних заходів з локалізації та ліквідації вогнища. Було визначено межі вогнища та коло контактних осіб, проведено бактеріологічне обстеження 92 контактних осіб по класах школи та педагогічного персоналу, 3 осіб із домашнього осередку, проведено остаточну дезінфекцію у класах та приміщеннях загального користування», - йдеться у повідомленні.
Разом із тим, у школі обмежено проведення масових заходів до 10 лютого – до завершення максимального інкубаційного періоду, запроваджено посилений протиепідемічний режим у класних приміщеннях – роблять вологе прибирання, багаторазове провітрювання, опромінювання бактерицидною лампою.
Медичні працівники закладу проводять щоденний медичний огляд усіх контактних по школі та класах дітей із проведенням роз’яснювальної роботи серед учнів та їхніх батьків.
На сьогодні стан здоров’я госпіталізованих дітей задовільний. Нових випадків госпіталізації з підозрою на менінгококову інфекцію станом на 5 лютого 2018 року не зареєстровано. Результати бактеріологічних обстежень усіх 92 контактних по школі – негативні.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
Коментарі