В Ужгороді з приміщення школи евакуювали учнів через підозрілий предмет в рюкзаку п’ятикласника (ФОТО)
1 квітня до поліції Ужгорода надійшло повідомлення про виявлення вибухонебезпечного предмету в одного із учнів місцевої школи
1 квітня о 14:46 до поліції Ужгорода надійшло повідомлення про виявлення вибухонебезпечного предмету в одного із учнів місцевої школи.
Інспекторка Служби освітньої безпеки вживаючи усіх заходів безпеки негайно евакуювала з навчального закладу усіх школярів та працівників.
З’ясувалося, що підозрілий предмет до школи приніс у рюкзаку один із учнів п’ятого класу.
На місці події працювали вибухотехніки поліції, які встановили, що це — малогабаритний макет мінометної міни калібру 82 мм. Предмет слідчі вилучили. Загрози життю та здоровʼю дітей немає.
Наразі із родиною школяра працюють ювенальні поліцейські.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Хмельниччині безкоштовний адвокат вимагав у клієнта $6 тисяч
У жовтні 2025 року чоловіка призначено безоплатно державним захисником підозрюваного у незаконному переправленні осіб через державний кордон
На Хмельниччині батько продав неповнолітнього сина з метою трудової експлуатації
Він свідомо здійснив передачу своєї неповнолітньої дитини третій особі з метою її подальшого використання для трудової експлуатації
У Луцьку росія знищила термінал Нової пошти
Всі співробітники перебували в укриттях в момент влучання і не постраждали
Найкоментованіше
- У Львові розмалювали та розбили вікна в магазині U420 (ФОТО, ВІДЕО)
- У Львові можуть переглянути тарифи на проїзд у громадському транспорті
- На в’їзді до Львова розпочали облаштовувати нову підпірну стінку
- Зі львівських вулиць заберуть ще 21 занедбану автівку
- ЗСУ уразили НПЗ "Башнефть-Новойл", ворожий полігон та інші об’єкти противника
Найчитаніше
- На Рівненщині загинула 3-річна дитина, пошуки 4-річної тривають
- У понеділок Львів попрощається з воїнами Степаном Задорожним, Святозаром Чопеєм та Віталієм Куривчаком
- У неділю на Львівщину повертаєтсья загиблий Герой Михайло Шкитак
- У Львівській області горів житловий будинок
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
Коментарі