В Яремче чоловік впав з 15-метрового обриву
У неділю ввечері, 14 серпня, рятувальники у Яремче витягали з п’ятнадцятиметрового обриву чоловіка. Про це інформує Управління з питань цивільного захисту ОДА, пише “Галка”.
О 22:25 год, рятувальники міста Яремче надавали допомогу медикам швидкої медичної допомоги з витягування чоловіка з обриву.
Відомо, що потерпілий впав у 15-метровий обрив річки Прут.
З травмою голови чоловіка госпіталізували до Яремчанської центральної лікарні.
Обставини події з’ясовуються.
varta1.com.ua: Новини
У Чорткові так затопило будинок, з якого власники могли виїхати за кордон, що вода лилася через вікна (ФОТО)
Працівники водоканалу склали акт про витік води, і тепер власникам доведеться сплатити чималий штраф за неконтрольоване споживання
На станції метро у Києві загинув пасажир, впавши під поїзд (ФОТО)
Загиблого деблокували та підняли на платформу. Обставини встановлюватимуть правоохоронці
На вантажному вагоні в Одесі двох підлітків смерельно вразило струмом (ФОТО)
Встановлюються всі обставини події, після чого їй буде надана правова кваліфікація
Найкоментованіше
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
Коментарі