У застосунку «Резерв+» з'являться нові функції

Міноборони повідомило нові деталі

Дані військовозобов'язаних повністю захищені у застосунку. Згодом через додаток заплановано додати функцію електронних направлень на військово-лікарську комісію.

Про це розповіла Катерина Чорногоренко в ефірі телемарафону 

Заступниця міністра оборони України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Катерина Черногоренко розповіла про систему захисту даних військовозобов’язаних українців у застосунку «Резерв+» та анонсувала подальші заплановані революційні новації для зручності громадян по роботі ТЦК і ВЛК. 

Оновлення даних через застосунок «Резерв+» дозволяє розвантажити роботу ТЦК та СП і ЦНАП.  

 

«Доступ до цього реєстру мають виключно оператори ТЦК та СП. Виключно тих прав, які є для них доступними. Тобто, фактично кожний регіон і оператор може бачити свою частинку. Це ще раз гарантує нашим громадянам, що доступ до даних мають виключно посадові особи, які за це відповідають і діють згідно своїх посадових інструкцій», - підкреслила вона.

Надалі заплановано додати функцію електронних направлень на військово-лікарську комісію для військовозобов'язаних.

«Тобто, фактично не роблячи візит до ТЦК та СП для того, щоб виключно отримати направлення до ВЛК, ми зможемо його в зручному вигляді отримати у застосунку. Ми розуміємо, що основний процес взаємодії громадянина і ВЛК також треба робити цифровим. Працюємо над цим, пізніше вийдемо з анонсом, що ми робимо в контексті роботи ВЛК»,- акцентувала вона. 

Таким чином ТЦК, ВЛК та СП будуть максимально зручними, а більшість процесів, які тільки можливо, зробити  цифровими і зручними для громадян. 

«Думаю до кінця червня – на початку липня ми вже будемо мати зовсім іншу революційну картину по  роботі ТЦК і ВЛК. І по можливості зробити це у зручному форматі»,- анонсувала  заступниця міністра оборони з питань цифрового розвитку.

Також Черногоренко зазначила, що основна функціональність застосунку «Резерв+» - це оновлення доступу до даних, які знаходяться в державних реєстрах щодо громадян. Завдяки цьому громадяни знатимуть, які дані по них вносять оператори ТЦК та СП, а також матимуть можливість дистанційно виправити ймовірну помилкову інформацію. 

Читайте також: У четвер у Львові відзначатимуть День Героїв

«Зараз знаходимося в розробці додаткового функціонала, де можна буде дистанційно  звернутися до виправлення даних, не здійснюючи візит до ТЦК та СП. Буде дуже зручна історія, коли не треба буде ходити знімати себе з розшуку, якщо це було здійснено помилково. Це людський фактор, коли оператор ТЦК та СП також може помилятися. Але, завдяки тому, що людина бачить по собі фактично статус, ми можемо ці помилки швидко виправляти. Тобто зараз це звернення до служби підтримки і можливість це зробити офлайн через візит до ТЦК а СП. Трохи пізніше, ми зробимо це в автоматичному режимі, щоб людина взагалі для уточнення даних не ходила до ТЦК та СП. Фактично ми є свідками народження електронного ТЦК та СП»,- резюмувала вона.

varta1.com.ua: Новини

Юлія Зуб

Читайте також