У зв’язку з погодніми умовами, ввели обмеження на рух вантажівок по Львівщині

270197
270197

За прогнозами синоптиків на території Львівщини 23–24 грудня проходять активні атмосферні фронти, внаслідок чого спостерігатиметься погіршення погодних умов, а саме опади у вигляді дощу та мокрого снігу (в горах значний мокрий сніг та сніг) та пориви вітру 15–20 м/с. Температура повітря впродовж доби 0–5 градусів тепла. Про це повідомили у Службі автомобільних доріг у Львівській області.

На окремих ділянках автомобільних доріг, особливо, у гірській місцевості, можлива ожеледиця та утворення снігового покриву на покритті.

Зважаючи на очікувані прогнози синоптиків у гірській місцевості Служба автомобільних доріг у Львівській області вводить обмеження руху великовагових транспортних засобів на автомобільних дорогах загального користування державного значення
    • М-06 «Київ–Чоп» (на ділянці м. Стрий — межа Закарпатської області);

    • Н-13 «Львів–Самбір–Ужгород» (на ділянці м. Старий Самбір — межа із Закарпатською областю);

    • Н-09 «Мукачеве–Рахів–Богородчани–Івано-Франківськ–Рогатин–Бібрка–Львів» (на ділянці с. Давидів — межа з Івано-Франківською областю);

    • Т-14-02 «Східниця–Пісочна» (на ділянці смт Східниця — м. Борислав).
Обмеження діятимуть з 20:00 год. 23.12.19 р. до 9:00 год. 24.12.19 р.

«Тож просимо утриматися від поїздок водіїв великовагового транспорту в зазначений період часу або перечекати негоду на тимчасових майданчиках відстою, аби уникнути утруднення в русі на автомобільних дорогах, особливо на перевальних та складних ділянках», — йдеться у повідомленні.

Служба автомобільних доріг у Львівській області звертається з проханням до водіїв дотримуватися правил дорожнього руху, особливо швидкісного режиму та безпечної дистанції.