В житловому будинку у Львові виникла пожежа: є потерпілі (ФОТО/ВІДЕО)
До гасіння пожежі залучили 9 рятувальників і 3 одиниці спецтехніки

У Львові сьогодні, 6 квітня, виникла пожеа у житловому будинку. Внаслідок події до медиків звернулися чоловік і жінка
Як повідомила пресслужба ДСНС у Львівській області, до Служби порятунку "101" о 10:54 годинінадійшло повідомлення про пожежуна вулиці Солодовій. Горіла квартира на четвертому поверсі чотириповерхового житлового будинку.
На момент прибуття рятувальників із вікон квартири вибивався густий чорний дим.
О 11:07 пожежу локалізували, а о 11:09 — повністю ліквідували. Горіли речі домашнього вжитку на площі 2 кв. м.
"Внаслідок пожежі до медиків звернулися двоє мешканців квартири: жінка 1993 року народження — з симптомами отруєння продуктами горіння, та чоловік 2001 року народження — з термічними опіками рук і отруєнням продуктами горіння", - йдеться у повідомленні.

Фото: ДСНС у Львівській області



Раніше повідомяли: на Львівщині жінка ледь не загинула під час приготування їжі
До гасіння пожежі залучили 9 рятувальників і 3 одиниці спецтехніки.
varta1.com.ua: Новини

Небо під контролем: екіпаж зенітників 80-ї бригади знищив 114 ворожих дронів за пів року (ВІДЕО)
Один із найефективніших екіпажів 80-ї бригади завдав росіянам мільйонних втрат і зірвав їхню розвідку на Курському напрямку

У Львові через сильний вітер впали дерева: пошкоджено автомобілі (ФОТО)
Мешканців закликають повідомляти про небезпечні ділянки або наслідки негоди за телефоном «Гарячої лінії міста» — 15-80

Понад тисячу двірників та десятки машин спецтехніки залучені до прибирання вулиць від снігу у Львові
Для посипання доріг і хідників від ожеледиці використано 77 м³ протиожелених матеріалів
Найкоментованіше
- Наймолодший комбриг в історії ЗСУ заявив, що мобілізувати доведеться навіть 18-річних
- Зінченко повідомив про своє «отруєння», а в суді його прихильники заявили, що донька Фаріон "мала мотиви убити маму" (ВІДЕО)
- Поїхав у відрядження і не повернувся: на Закарпатті депутат від «Слуги народу» втік за кордон
- Стрілянину у львівському ТЦ влаштував зачарований "Воїн"
- Мешканцю Львівщини, який застрелив собаку, повідомлено про підозру
Найчитаніше
- Наймолодший комбриг в історії ЗСУ заявив, що мобілізувати доведеться навіть 18-річних
- Стрілянину у львівському ТЦ влаштував зачарований "Воїн"
- Стало відомо, про загибель двох Героїв з однієї громади Львівщини
- Створювали фіктивні ФОПи: на Львівщині викрили групу, яка організувала незаконне переправлення військовозобов’язаних за кордон (ФОТО)
- На Банковій уточнили, на що чекати, якщо росія відмовиться від перемир'я
Коментарі