Вакцинація безпритульних: як у Львові заохочували безхатьків на щеплення (ВІДЕО)

щзхжзщхє
щзхжзщхє

Від п’ятниці, 26 листопада, у Львові почили щеплювати безпритульних за ініціативи місцевої влади. Про це інформувала «Варта1».

Як запрошували людей на щеплення, та реакцію їх на ініціативу розповіли в сюжеті «ТСН.Ранок», 26 листопада.

На обліку в нічліжці стоїть понад дві тисячі осіб. Щоправда, скільки з них прийде щепитися, передбачити важко, адже це справа добровільна.

«Дуже добре, що вакцинацію можуть тепер отримати і ті, хто має документи, і ті, хто не має документів, не є на обліку в сімейного лікаря. Люди отримають довідки про вакцинацію, потім коли вже відновлять документи і зможуть мати свого сімейного лікаря, то вони отримають всі сертифікати як і всі громадяни міста», — розповіла заступниця голови спільноти взаємодопомоги «Оселя» Наталія Саноцька.

Напередодні безпритульним роздавали інформаційні листівки під час благодійних обідів, які влаштовують громадські організації. Їм пояснювали, що отримати вакцину зможе кожен охочий навіть без наявності паспорта чи іншого документа, що посвідчує особу.

Щодо самих осіб без постійного місця проживання, то дехто з них не хоче й чути про вакцинацію, інші навпаки кажуть, що чекали на таку можливості. Перед вакцинацією людей консультуватимуть лікарі, а після уколу частуватимуть гарячим чаєм та випічкою. Також бездомні отримають медичний пакунок з препаратами від температури і головного болю, а ще пам’ятку про те, коли треба прийти по другу дозу.

https://youtu.be/E1VTB2s0QUI