Вашингтон запропонував Ірану пом'якшити санкції за зрив «дронової» угоди з РФ - FT
Друга дискусія в Катарі та Омані
Сполучені Штати Америки готові послабити санкції проти Ірану в обмін на згоду припинити поставляти дрони в росію.
Про це повідомляє Financial Times, посилаючись на джерела серед чиновників США та Ірану. За даними видання, Вашингтон ініціював відповідну дискусію двічі на переговорах у Катарі та Омані.
США хочуть, щоб Іран припинив поставки в москву не тільки дронів, але і запчастин до них.
Як відомо, на офіційно Тегеран заперечує свою співпрацю з росією. Однак Вашингтону мало однієї риторики, там чекають від Ірану «більш конкретних кроків», підтвердив Іранський чиновник FT.
Також США наполягають, щоб Тегеран відновив співпрацю з Міжнародним агентством з атомної енергії (МАГАТЕ) і відмовився від збагачення урану вище 60%.
Читайте також: На окупованому Джарилгачі пожежа знищила 16 кв. км території
При виконанні цих умов в Білому домі готові пообіцяти, що не будуть вводити нові санкції проти Ірану (виключення стосуються тільки сфери прав людини), а також не будуть вести жорсткий контроль з приводу вже прийнятих нафтових обмежень.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
Коментарі