Важливо щоб бути здоровим: п’ять щоденних звичок, що погіршують самопочуття
Слід гарно подбати про своє здоров’я відразу після прокидання, щоб потім весь день почувати себе в тонусі.
Міцне здоров’я та імунітет — щоденна праця. Жодні пігулки не здатні зробити дива, якщо не дотримуватися елементарних правил задля хорошого самопочуття.
Часто буває так, що в ранковому поспіху люди нехтують сніданком — їдять щось на ходу або зовсім відмовляються від першого прийому їжі. Це найпоширеніша помилка, яка впливає не тільки на самопочуття, але і на набір ваги, стверджують журналісти «Уніан».
Відомо, що люди, які вранці повноцінно снідають, протягом дня спалюють в два рази більше калорій ніж ті, хто відмовився від першого прийому їжі.
До чого може привести відмова від сніданку? По-перше, це загальна слабкість. Після сну організм не отримав достатньої кількості поживних речовин, а активність вже запущена. Отже, не вистачає ресурсу, щоб відчувати себе бадьорим.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: До уваги батьків: що може свідчити про онкозахворювання у дітей
По-друге, відмова від сніданку може вплинути на порушення обміну речовин, і, як наслідок, через деякий час ви помітите, що стали додавати у вазі.
І по третє, ВООЗ підрахувала: у тих, хто пропускає сніданок, ймовірність розвитку захворювань серцево-судинної системи вище. Справа в тому, що через відсутність сніданку порушуються обмінні процеси, сповільнюється кровотік, в результаті тромбоцити можуть склеюватися, утворюючи тромби.
Кава натщесерце
Цей пункт часто пов’язаний з попереднім — немає часу приготувати сніданок, але є хвилинка, щоб заварити каву або замовити його в кав’ярні по дорозі на роботу. Однак пити цей напій на голодний шлунок — вкрай небезпечно. Вранці організм виробляє гормон стресу-кортизол. Кофеїн збільшує його вміст, що може стати причиною запальних процесів і серцево-судинних захворювань в організмі.
Якщо вже ви є фанатом даного напою, і без нього не можете почати день, то після пробудження слід випити склянку теплої води, потім поснідати, після чого випити чашечку кави.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як відрізнити симптоми COVID-19 від сезонної алергії, — МОЗ
Телефон відразу після пробудження
Більшість людей відразу беруть в руки телефон, як тільки відкривають очі. Перевірити пошту і месенджери, оновити стрічку соціальних мереж або написати друзям — це, безумовно, важливо. Однак якщо це робити відразу після пробудження, то це може привести до втрати мотивації і погіршення настрою. Краще брати в руки телефон вже після того, як ви поснідаєте, зберетеся на роботу і повністю “включитеся” у свій день.
Збори в темряві
Звичка збиратися кудись вранці в темряві не дає організму прокинутися, і перебудуватися з ночі на день. Тому, якщо людина збирається в темряві, вона може виглядати невиспаним і втомленим. Щоб уникнути цього, потрібно просто включити світло в кімнаті або відкрити вікно.
Ранок без зарядки або розминки
Всім ще зі школи розповідали, як важливо робити вранці зарядку. Це бадьорить, дозволяє прокинутися і почати свій день з новими силами. Якщо у людини є звичка вставати і відразу збиратися на роботу, не роблячи навіть мінімальної розминки, є високий ризик того, що в першій половині дня він буде відчувати втому.
Хороші ранкові звички
Для того, щоб протягом усього дня відчувати заряд енергії, важливо готувати збалансований сніданок, і включати в нього продукти, які вам до душі. Крім того, хорошою звичкою буде пробудження в один і той же час — так організм звикне до графіку, і через якийсь час людина зможе прокидатися навіть без будильника. Невелика активність у вигляді розминки, пішої прогулянки або пробіжки “розгойдає” ваш організм, дозволить йому прокинутися і запустить всі важливі процеси.
varta1.com.ua: Новини
Кабмін спростив реєстрацію волонтерських автомобілів для військовослужбовців
Військові можуть реєструвати транспорт на своє ім’я
Деяким українцям МВС радить оновити водійські права
Ті, хто отримав права до 2013
Енергетик оцінила, чи вистачить Україні запасів газу для проходження зими
Запаси можуть бути на критичному рівні
Найкоментованіше
- У львівському тролейбусі стався конфлікт (ВІДЕО)
- Ексфутболіста збірної України "бусифікував" ТЦК
- У ТЦК уточнили, хто з мобілізованих потрапляє у штурмові підрозділи
- Шмигаль зробив важливу заяву щодо заморожування війни на лінії фронту
- Відійшов у вічність воїн з Львівщини, який з перших днів великої війни пішов добровольцем на фронт
Найчитаніше
- Підтверджено загибель 24-річного Героя зі Львівщини
- "Львівобленерго" опублікувало графік відключень світла на суботу, 14 грудня
- Останній бій прийняв на Курщині: стало відомо про загибель Героя з Львівщини Володимира Таратули
- У Львові трамвай переїхав людину
- Одна з ракет на Львівщині влучила, але не здетонувала, - ОВА
Коментарі