Важливо! У Львові ще на двох автобусних маршрутах ввели безготівкову оплату за проїзд
Відсьогодні у №62, з 28 червня на маршруті №5А
У Львові від сьогодні, 27 червня, безготівкова оплата проїзду діє і на автобусному маршруті № 62, зі сполученням станція «Підзамче» - Великі Грибовичі, повідомили у ЛМР.
На лінії працює один автобус марки «Еталон». Такі типи автобусів ще не залучали до тестування безконтактної системи оплати. Обслуговує маршрут приватний перевізник «Успіх-БМ».
Як зазначив директор департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури ЛМР Олег Забарило, залучення приватного перевізника дозволить тестувати АСОП поза межами муніципальної системи. Тобто, від сьогодні тестувати розподіл обліку поїздок та оплат будуть не лише з комунальним АТП-1, а й з приватним автотранспортним підприємством.
Відтак, вже від сьогодні пасажири і маршруту №62 зможуть обрати для себе зручний спосіб оплати за проїзд: або банківською картою чи пристроєм з NFC, або звично – готівкою.
А від завтра, 28 червня, безготівкова оплата проїзду буде доступна і на маршруті №5А, що сполучає Винники та пл. Різні у Львові. На лінії працює п’ять автобусів марки «Атаман». Цей маршрут обслуговує комунальне АТП-1.
ЛКП «Львівавтодор» нагадує пасажирам, як правильно оплачувати проїзд на маршрутах, де діє безготівкова оплата.
Щоб оплатити за проїзд безготівково, до валідатора необхідно прикласти банківську картку чи пристрій з підтримкою ApplePay\GooglePay, зачекати одинарного звукового сигналу та зеленої позначки на валідаторі. Це свідчить про успішно завалідовану поїзду.
Нагадаємо, у Львові з 5 червня триває тестування безготівкової оплати проїзду на автобусних маршрутах №1А, 3А та №10. На лініях працюють великі низькопідлогові автобуси.
Читайте також: у Львові на трьох міських маршрутах проїзд можна оплатити безготівково.
Щоденно протягом періоду тестування на маршрутах працюють контролери ЛКП «Львівавтодор». На час тестового періоду вони не штрафують, а контролюють оплату/валідацію проїзду та проводять роз’яснювальну роботу для пасажирів – допомагають завалідувати пільгові ЛеоКарт, сплатити безготівково чи купити квиток у водія.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
На Львівщині висадили гектар лісу в пам’ять про полеглого воїна-лісівника Андрія Позняка
Акція «Ліси пам’яті» об’єднала рідних захисника, колег та громаду заради вшанування подвигу героя
На Львівщині під час пожежі сухостою у дачному кооперативі загинув чоловік
Трагедія сталася через займання сухої трави на території дачного кооперативу у селі Межиріччя
Найкоментованіше
- Україні доведеться визнати територіальні втрати, - Мерц
- Європа готується до затяжної війни в Україні, - NYT
- У Чернівцях скасували концерт Анастасії Приходько, яка заявила, що вона говорить “київською російською мовою”
- Партнери України будуть використовувати український фронт як полігон для тестування своїх оборонних розробок
- Петер Мадяр пропонує Володимиру Зеленському зустрітися у Береговому на Закарпатті
Найчитаніше
- Підтверджено загибель зниклого безвісти на Курщині воїна з Львівської області Павла Горошка
- Львів 29 квітня попрощається із двома захисниками та захисницею України
- У Львові у парку знайшли мертве немовля
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим з 2023 року
- До України з Німеччини екстрадовано лідера злочинної організації
Коментарі