Вбили людей з гуманітарної колони: наслідки ракетного удару по Запоріжжю (ВІДЕО, ФОТО 18+)
Поки що навіть не можуть підрахувати кількість загиблих
Російські війська, 30 вересня, вкотре вдарили ракетами по Запоріжж. Цього раз вдарили по околиці обласного центру. Про це повідомив голова Запорізької обласної військової адміністрації Олександр Старух.
«За попередньою інформацією, є постраждалі. На місці подій працюють відповідні служби», — написав він.
Внаслідок удару, постраждали люди. Місце удару не розголошується.
За даними із місцевих «Telegram»-каналів, у місті пролунало більше 12 вибухів після оголошеної, близько 07:00 год., повітряної тривоги.
Згодом Олександр Старух уточнив, що ворог завдав ракетного удару по цивільній гуманітарній колоні на виїзді з обласного центру.
«Люди стояли в черзі для виїзду на тимчасово окуповану теріторію, щоб забрати своїх родичів, відвезти допомогу. Є загиблі та поранені. На місці зараз працюють рятувальники, медики, усі відповідні служби», — додали в дописі.
Місцеві оприлюднюють «Telegram»-канали оприлюднюють відео з загиблими.
Також сьогодні росія завдала удару по Дніпру.
varta1.com.ua: Новини
До України йде похолодання з Арктики
В Україну вихідними завітає нова свіжа повітряна маса арктичного походження
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- У Львові стався теракт, є загиблі та постраждалі (ФОТО, ВІДЕО)
- Заступниця керівника ОП закликає обмежити Telegram
- Уряд Південної Кореї вимагає від російського консульства зняти "переможний" банер
- У Польщі затримали українця, який організував торгівлю людьми
- Володимир Зеленський зізнався, що перші два роки війни провів у бункері
Найчитаніше
- Мама підозрюваної у теракті у Львові розповіла про свою доньку
- На Львівщині трагічно загинули двоє військовослужбовців навчального центру
- У Польщі затримали українця, який організував торгівлю людьми
- На трасі М-30 зупинили вантажівку з фальшивими номерами
- Уряд Південної Кореї вимагає від російського консульства зняти "переможний" банер
Коментарі