"Вбиті" "Укрпоштою" бджоли воскресли: з’явилося відео ожилих комах

Скандал з убієнними «Укрпоштою» бджолами отримав несподіване продовження. Так, комахи, які ще день тому були нібито мертвими, почали оживати.

Як пише «РБК-Україна», на сайті пошти навіть з’явилося відео підтвердження «воскресіння» закарпатських бджіл.

«Вчора, практично всі ЗМІ повідомили, що з вини Укрпошти загинуло 8 мільйонів бджіл. Окрема тема — хто встиг порахувати їх трупи (8 мільйонів секунд = 92 дні) і чия вина, але залишимо це за дужками, поки йде розслідування. Важливо інше — сьогодні вже 118 ящиків бджіл вашими і нашими зусиллями (молитвами) воскресли, і це не жарт», — написав голова Укрпошти Ігор Смілянський, у своєму «Facebook».

«Так що якщо кому що треба воскресити, я не знаю — віру у світле майбутнє, економіку України або щось ще — звертайтеся», — пожартував Смілянський.

Як розповіли в прес-службі «Укрпошти», в 118 ящиках з 300, які прибули до Іршавського відділення, всі бджоли виявилися живими.

«Комахи, які ще вчора здавалися мертвими, ймовірно, перебували в стадії пригнічення або спокою. Зараз комахи відновлюють активність», — йдеться в повідомленні.

Зараз коробки з бджолами повертають відправникам, які вже формують нову партію комах для відправки. Частину «реанімованих» бджіл відправники планують повторно переслати замовникам.

Відео зі складу, де тимчасово зберігаються коробки з бджолами

https://www.youtube.com/watch?v=Zn2PaYZqpbM



Як таке може бути?


У Союзі пасічників України кажуть, що стан пригнічення у бджіл може бути викликаний нестачею свіжого повітря, особливо якщо кількість бджіл перевищує рекомендовану норму, тому що велика кількість бджіл активно рухається всередині коробки, температура в ній підвищується, а вентиляція в кузові не регулюється.

Також бджоли можуть увійти в стан підвищеної активності й через надмірну вологість, яку бджоли не можуть виділити зі свого організму, що може привести до заварювання, якщо в рамці замість меду свіжий нектар.

Як повідомлялося, під час транспортування загинули 8 мільйонів бджіл, яких відправили “Укрпоштою” із Закарпаття.


varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
  2. Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
  3. Набір у патрульну поліцію Львівської області триває
  4. ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
  5. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський

Найчитаніше

  1. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  2. Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
  3. Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
  4. Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
  5. ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю