Вчені виявили новий мутаційний штам коронавірусу

-121829633-gettyimages-1301873080
-121829633-gettyimages-1301873080

Вчені виявили новий штам коронавірусу, який є гібридом штаму «Дельта» і швидко поширюваного в даний час «Омікрона» на Кіпрі. Про це пише «Уніан», з посиланням на «CNN Greece».

Професор кафедри біологічних наук Кіпрського університету, доктор Леонтіос Кострікіс повідомив, що «Дельтакрон» був ідентифікований у 25 хворих на коронавірус, і на його думку, штам має генетичну основу мутації «Дельта» разом з деякими мутаціями «Омікрона».

Вчений пояснив, що «з 25 пацієнтів, у яких була виявлена нова мутація, 11 були госпіталізовані, а 14 осіб проходять амбулаторне лікування».

«Частота нової мутації була вищою у стаціонарних пацієнтів, ніж у амбулаторних. Можна сказати, що Асоціація »Дельтакрона« із захворюванням, що вимагає лікування, не випадкова», — зазначив професор.

Він зазначив, що «ходили чутки, що про таку мутацію повідомлялося, але вона не була ідентифікована в жодній країні». Кострікіс зробив висновок, що ще занадто рано передбачати, чи зможе «Дельтакрон» перевершити «Дельту» і «Омікрон», передає cyprus-mail.com.

Міністр охорони здоров’я Кіпру Міхаліс Хаджіпантелас сказав, що більш детальна інформація буде представлена на прес-конференції наступного тижня.