Вчительку зі Львова відзначили премією "Global Teacher Prize Ukraine" за інноваційність

foto1_5da82efa73fe9
foto1_5da82efa73fe9

Нещодавно відбулось нагородження найкращих педагогів України в рамках «Global Teacher Prize Ukraine 2019».

Як повідомляє кореспондент сайту 032.ua, найкращим вчителем-новатором визнали вчительку комп’ютерних наук зі Львова Анну Величко, яку також відзначила компанія «Microsoft».

Львів’янка Анна Величко запровадила тренінговий центр для вчителів, де провела уже 50 тренінгів і поділилася знаннями з освітянами. Окрім цього, педагог розпочала проводити уроки (близько 300) для дітей з використанням «Minecraft: education edition», що дозволяє пояснити наймолодшим про базові фізичні явища, хімічні реакції та механічні процеси.

«Важливо вчити дітей і дорослих бути мобільними. На мою думку, під час уроків у школі повинні впроваджуватися сучасні технології. Із допомогою геймінгу інформація засвоюється миттєво», — зазначила Анна Величко.

Думки вчительки підтверджує і американське дослідження «Brain Points», яке доводить, що з допомогою геймінгу діти можуть вчитися на помилках, візуалізувати ріст і прогрес у реальному часі (з допомогою ігрових елементів), отримувати зовнішні нагороди, які сприяють мотивації.

Переможниця проекту «Global Teacher Prize Ukraine 2019» візьме участь у всесвітньому освітньому форумі «Education Exchange E2» в австралійському місті Сідней.

Довідково: Анна Величко працює вчителькою інформатики у «MakerSpace Lviv», постійно освоює нові методики та інструменти для проведення уроків, бере з командою участь у різноманітних чемпіонатах, зокрема, у Всеукраїнському Чемпіонаті з «Minecraft». Науково-технічну лабораторію «MakerSpace Lviv» відкрили на Сихові, де проводять експерименти та навчання для дітей. Поява такої «майстерні» дозволить вчителям з різних шкіл Львова проводити практичні й цікаві заняття для школярів.