Вдарив 5 разів ножем: на Львівщині затримали чоловіка (ФОТО)
Поліція затримала нападника
У Львівському районі поліцейські затримали чоловіка, який завдав численні ножові поранення односельчанину. Про це повідомили у прес-службі поліції Львівської області
В одному з сіл Львівського району 15 жовтня, близько 13.00 між двома чоловіками, місцевими мешканцями віком 30 та 47 років, виник конфлікт, під час якого старший завдав молодшому п’ять ударів ножем у ділянку грудей та шию, після чого втік з місця події.
“В подальшому потерпілого з важкими травмами було госпіталізовано.До розкриття злочину були задіяні оперативники кримінальної поліції та слідчі відділу поліції №2 Львівського районного управління поліції №1.”, - йдеться у повідомленні
Правоохоронці встановили місце перебування зловмисника та затримали його в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України. Затримання проводилося за силової підтримки бійців батальйону поліції особливого призначення поліції Львівщини.
Слідчі територіального підрозділу поліції відкрили кримінальне провадження за ч.3 ст.15 ч.1 ст.115 (Замах на вбивство) Кримінального кодексу України.
Досудове розслідування триває, невдовзі суд обере підозрюваному запобіжний захід.
За скоєне затриманому загрожує покарання – до 15 років позбавлення волі.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Прикарпатті судитимуть суддю, яка на смерть збила пішохода
Унаслідок ДТП один із чоловіків загинув на місці, інший отримав тілесні ушкодження
У Києві через недбалість лікаря пацієнт осліпнув на одне око
Дії лікаря-отоларинголога кваліфіковано як неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків
На Львівщині чоловік зґвалтував 13-річну племінницю
На початку червня 2025 року вночі в одному з сіл Яворівського району засуджений напідпитку зґвалтував свою племінницю
Найкоментованіше
- Статус УБД хочуть надавати цивільним, які конфіденційно співпрацювали з розвідкою та СБУ
- У Києві пʼяний водій BMW збив двох велосипедистів, один - загинув (ВІДЕО)
- У Генштабі спростували інформацію про звільнення Сирського та Гнатова
- У лікарні розповіли про стан неповнолітньої дівчини, яка вижила у ДТП на Львівщині
- Чмут прогнозує найважчу зиму в Україні
Найчитаніше
- Кіберполіція просить допомогти розшукати жительку Тернопільщини, яка переховується від правоохоронців
- На Львівщині сталася смертельна ДТП
- У нічній ДТП на Львівщині загинули троє неповнолітніх дівчат
- У лікарні розповіли про стан неповнолітньої дівчини, яка вижила у ДТП на Львівщині
- Захисник «Азовсталі» Богдан Кротевич відмовився від нагороди головкома Сирського
Коментарі