Вдарив ножем, а потім – задушив: на Львівщині чоловік розправився з колегою
Моторошний випадок
На Львівщині поліцейські затримали чоловіка за підозрою у вбивстві товариша по роботі. Про це 16 січня повідомили у прес-службі поліції Львівської області.
Повідомлення про знайдене тіло чоловіка з ознаками насильницької смерті, виявлене у гуртожитку, розташованому в одному з сіл Самбірського району, надійшло у поліцію 14 січня о 17.40.
«Поліцейські встановили особу загиблого – ним виявився 26-річний житель одного з сіл Стрийського району, який працював охоронцем техніки одного з сільськогосподарських підприємств», - йдеться у повідомленні.
За даними правоохоронців, до скоєння вбивства причетний співробітник загиблого, охоронець цього ж підприємства, також житель Стрийщини віком 51 рік.
«В обідній час, коли чоловіки розпивали спиртне, між ними виник конфлікт, під час якого старший спочатку завдав молодшому удару ножем, а потім – задушив електричним кабелем. Правоохоронці встановили місце перебування зловмисника та затримали його в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України», - додали в поліції.
Слідчі територіального підрозділу поліції повідомили затриманому про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України.
Досудове розслідування триває, невдовзі суд обере зловмиснику запобіжний захід.
Також у Львові спіймали контрабандиста
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Прикарпатті судитимуть суддю, яка на смерть збила пішохода
Унаслідок ДТП один із чоловіків загинув на місці, інший отримав тілесні ушкодження
У Києві через недбалість лікаря пацієнт осліпнув на одне око
Дії лікаря-отоларинголога кваліфіковано як неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків
На Львівщині чоловік зґвалтував 13-річну племінницю
На початку червня 2025 року вночі в одному з сіл Яворівського району засуджений напідпитку зґвалтував свою племінницю
Найкоментованіше
- У лікарні розповіли про стан неповнолітньої дівчини, яка вижила у ДТП на Львівщині
- Чмут прогнозує найважчу зиму в Україні
- На Прикарпатті чоловік обікрав колишню вчительку майже на 1,3 млн грн
- Увага! У Львові зникли двоє малолітніх дітей
- Сирський вважає, що РФ хоче створити “буферну зону” на півночі України
Найчитаніше
- У нічній ДТП на Львівщині загинули троє неповнолітніх дівчат
- У лікарні розповіли про стан неповнолітньої дівчини, яка вижила у ДТП на Львівщині
- Захисник «Азовсталі» Богдан Кротевич відмовився від нагороди головкома Сирського
- Увага! У Львові зникли двоє малолітніх дітей
- У Львові в лімузині виявили тіло людини
Коментарі