Вдарив поліцейського: на Львівщині повідомили про підозру 18-річному юнаку
На Львівщині слідчі повідомили про підозру юнаку, який вдарив поліцейського. За це мешканцю одного з сіл Яворівського району, який, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, завдав сержанту поліції удару в обличчя, загрожує покарання — до п’яти років позбавлення волі. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Львівської області.
Так у вівторок, 15 вересня, близько 4:00 год., до поліції надійшло повідомлення про побиття мешканця одного з сіл району.
За вказаною адресою прибув екіпаж сектору реагування патрульної поліції Яворівського відділу поліції. Під час з’ясування обставин події до поліцейських підійшов юнак, який перебував у стані алкогольного сп’яніння.
Він перешкоджав правоохоронцям виконувати службові обов’язки, поводився агресивно, не реагував на зауваження та зненацька завдав сержанту поліції удари.
Правоохоронці доправили зловмисника у відділення поліції, де встановили його особу — ним виявився 18-річний мешканець Яворівського району.
Слідчі територіального підрозділу поліції повідомили йому про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 345 (погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті — до п’яти років позбавлення волі.
Досудове розслідування триває. Невдовзі суд обере підозрюваному запобіжний захід.
varta1.com.ua: Новини
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- У FT вважають, що переговори з Трампом принесли невдачу для Зеленського
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Розʼяснення про обмеження пільгових поїздок у Львові
- СБУ затримала двох зрадників, які звітували ворогу про наслідки удару «Орєшніком» по Львівщині
Найчитаніше
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- Комунальники зі Львова розповіли, що зараз побачили в старих будинках у центрі Києва (ФОТО)
- На фронті загинули два воїни з однієї громади Львівщини
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
Коментарі