Вечірня ДТП на Львівщині: водій маршрутки збив людину
Постраждалий в лікарні
На Львівщині сталася дорожньо-транспортна пригода з потерпілими. Про це повідомили у прес-службі поліції Львівської області.
Правоохоронці попередньо встановили, що 9 листопада, близько 18.30, у селі Дуліби Стрийського району водій автобуса «Рута 22», 67-річний житель Стрия, здійснив наїзд на 77-річного місцевого мешканця.
Внаслідок автопригоди літній чоловік отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований.
Читайте також: на Львівщині неповнолітній керманич «BMW» збив людину (ФОТО)
«За цими фактом слідчі територіальних підрозділів поліції відкрили кримінальні провадження за ч.1 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України», - йдеться у дописі.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Польщі перекинувся мікроавтобус із українцями
Серед пасажирів автобуса, що потрапив у ДТП неподалік кордону, була 9-річна дитина
У Львівській області п’яний водій спричинив ДТП з мотоциклістом
Аварія сталася вночі на трасі «Львів-Краковець». Внаслідок зіткнення 31-річний керманич мотоцикла потрапив до лікарні, а нетверезому водію легковика загрожує до восьми років тюрми.
У Львові водій автомобіля збив 78-річну жінку
Внаслідок наїзду літня львів’янка отримала травми та була госпіталізована. Поліція відкрила кримінальне провадження щодо 45-річного водія.
Найкоментованіше
- У Львові відбувся протест проти "Аксіома Медікал" (ВІДЕО)
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2025 року вважався безвісти зниклим
- Сокільники збудують власні сучасні очисні споруди та позбудуться інфраструктурної залежності
- Мінекономіки ускладнило вимоги для бізнесу щодо бронювань працівників
- Навроцького не запросили на конференцію щодо України в Гданську, де будуть Туск і Зеленський
Найчитаніше
- На Львівщині юнак вбив маму та скоїв смертельну ДТП (ФОТО, ВІДЕО)
- Увага! У Львові розшукується безвісти зниклі мама та син
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2025 року вважався безвісти зниклим
- У Тернополі у міському ставі потонула 15-річна дівчина
Коментарі