Ведмеді, вовки й олені: камери зафіксували, як звірі перетинають прикордонні ліси Львівщини (ВІДЕО)

Прикордонні ліси Самбірського району - це не лише тиша й спокій

У прикордонних лісах Самбірського району Львівської області камери фіксують справжнє дике життя. На сторінці 7 прикордонного Карпатського загону повідомили, що лише за одну лише добу камери зафіксували десятки «мандрівників». Серед них - вовки, ведмеді, кабани, косулі й олені.

Але днями один із таких «мандрівників» здивував навіть досвідчених військових.

Йдеться про оленя, який без жодних вагань подолав загороджувальний паркан і впевнено рушив уперед. Поведінка тварини засвідчує, що навіть найсучасніші бар’єри не завжди можуть зупинити мешканців дикої природи.

Однак прикордонники нагадують і про інше - дикі звірі, попри свою красу, можуть становити реальну небезпеку. Тому туристам і мандрівникам наполегливо радимо: не сходьте з офіційних маршрутів. Безпека - не місце для експериментів.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Б
Бог

То не звірі, то ухилянти перевдягнені у звірів. Тому олень так вдало перестрибнув.

S
Saбіф

У Польщі ще не всіх понищили

Читайте також

Найкоментованіше

  1. СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
  2. У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
  3. Зеленський заявив про високу ймовірність завершення війни найближчим часом
  4. Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
  5. Опубліковано відео моменту влучання шахеда у Львові

Найчитаніше

  1. СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
  2. У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
  3. Синоптики уточнили, як довго в Україні будуть сильні морози
  4. Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
  5. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині