Велика Британія відправила українцям гуманітарну допомогу (фото)

Відправка здійснена через Молдову

Міністерка закордонних справ Великої Британії Ліз Трасс у своєму «Twitter» опублікувала допис про надіслану гуманітарну допомогу для українців.

«Ми надаємо життєво важливу гуманітарну допомогу тим, хто тікає від жахливого нападу Росії на Україну. Ця відправка гігієнічних наборів і ковдр до Молдови забезпечить тим, хто найбільше постраждав від конфлікту, необхідну допомогу», — проінформувала Ліз Трасс. 

Зазначимо, що Ліз Трасс дуже занепокоєна ситуацією в Україні.

У своєму «Twitter», Трасс неодноразово підтримувала Україну, та висловлювала свій біль через втрати українського народу.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
  2. Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
  3. Набір у патрульну поліцію Львівської області триває
  4. ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
  5. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський

Найчитаніше

  1. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  2. Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
  3. Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
  4. Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
  5. ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю