Велика оптимізація: у "МАУ" повідомили які авіарейси будуть скасовані, а які додадуть

2299417
2299417

З 16 листопада 2019 року на весь зимовий сезон навігації впровадять новий розклад. Про це повідомила пресслужба авіаперевізника «МАУ».

Авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» (МАУ) з 16 листопада 2019 року оптимізує програму польотів і призупинить повітряне сполучення між Києвом і Пекіном.

Відзначається, що «МАУ» оптимізує систему хаба в міжнародному аеропорту «Бориспіль» з урахуванням коливань попиту, транзитних потоків, прогнозів розвитку економіки України і ситуації з необхідністю обльоту території Російської Федерації.

«Скорочення програми польотів обумовлене необхідністю оптимізації витрат авіакомпанії і повернення її в зону беззбитковості. Новий розклад вводиться з 16 листопада 2019 року на весь зимовий сезон навігації. Напередодні літнього сезону можливі її корективи, про які авіакомпанія буде заздалегідь інформувати пасажирів і громадськість», — йдеться в повідомленні.

У компанії додали, що всі власні регулярні рейси МАУ в пункти Західної Європи будуть виконуватися в денний час з вильотом з Києва в проміжку 09:30–10:30 год. і прильотом до Києва в проміжку 17:30–18:30 год. за місцевим часом.

«Частотність польотів між Києвом і Брюсселем, Копенгагеном, Стокгольмом, Краковом і Мадридом зросте до щоденної. Двічі на день будуть виконуватися рейси за маршрутами «Київ–Лондон–Київ» і «Київ–Вільнюс–Київ»», — йдеться в повідомленні.

Також всі власні регулярні рейси МАУ в Каїр, Дубаї, Анкару, Ізмір, Єреван, Баку і Тегеран будуть виконуватися в нічний час з вильотом з Києва в проміжку 20:00–21:00 год. і прильотом до Києва в проміжку 07:30–08:45 год. за місцевим часом.

Крім того, польоти в Тель-Авів, Стамбул і Тбілісі будуть виконуватися по кілька разів на день. При цьому у зв’язку з негативною рентабельністю, «МАУ» припинить виконання рейсів у Амман, Мінськ і Ригу. Водночас, авіакомпанія «МАУ» буде продовжувати забезпечувати регулярне повітряне сполучення між містами України, пов’язуючи столицю з Одесою, Харковом і Львовом двома рейсами на день, а з Дніпром, Херсоном, Чернівцями, Запоріжжям та Івано-Франківськом — щодня. 

З 16 листопада відбудуться зміни у розкладі рейсів до Нью-Йорка — виліт з Києва переноситься на 11:30 год., приліт до Києва — на 16:20 год. відповідно.

«Рейси в США і Канаду будуть виконуватися на літаках «Boeing-777»», — підкреслили в прес-службі.

Кількість щотижневих рейсів між Києвом і Делі збільшиться до п’яти в сезоні Зима 2019/2020, а потім і до семи в сезоні Літо 2020. На даному маршруті «МАУ» буде експлуатувати літаки «Boeing-767».

При цьому повітряне сполучення між Києвом і Пекіном буде призупинено, а частотність польотів за маршрутом «Київ–Бангкок–Київ» знижена до 3 щотижневих рейсів.

«Такі зміни набудуть чинності з 16 листопада і будуть діяти аж до вироблення урядом України ефективного рішення щодо створення рівних конкурентних умов для українських та іноземних перевізників при виконанні рейсів з обльотом території Російської Федерації», — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що у зв’язку із змінами плану далекомагістральних рейсів, виконання дублюючих нічних рейсів і дублюючих денних рейсів «МАУ» за східними напрямками буде скорочено.