Великдень на Львівщині: комендантська година та посилення заходів безпеки
На засіданні Ради оборони Львівської області вирішили посилити заходи безпеки у місцях масового перебування людей
На Великдень, як і щодня, комендантська година у Львівській області – без змін: з 00:00 по 05:00. Про це повідомив голова Львівської ОВА Маким Козицький.
У цей час перебувати на вулиці чи в громадських місцях можна лише якщо маєте спеціальну перепустку.
На засіданні Ради оборони Львівської області вирішили посилити заходи безпеки у місцях масового перебування людей упродовж 10–13 квітня. Правоохоронці, СБУ та Нацгвардія працюватимуть у посиленому режимі і можуть попросити вас показати документи. Будь ласка, ставтесь до цього з розумінням.
"Ми всі хочемо тиші, світла, хочемо бути поруч із рідними, піти до церкви, помолитися, відчути бодай трохи спокою. Але маємо пам’ятати, в якій реальності живемо, та який підступний ворог." - написав Козицький.
Він просить громадян бути особливо уважними у місцях скупчення.
Якщо помітили підозрілих осіб, транспорт чи предмети або маєте інформацію про можливу загрозу – одразу повідомляйте правоохоронцям.
"І ще одне, найважливіше: не ігноруйте повітряну тривогу. Ні під час Богослужінь, ні дорогою у храм, ні вдома. Коли лунає сигнал – одразу переходьте в укриття.
Великдень – це про віру, надію і життя. Але також і про пам’ять, вдячність та відповідальність. Бо можливість зустрічати це свято ми маємо завдяки надлюдським зусиллям наших Захисників і Захисниць. Памʼятаймо про це й будьмо обачними." - додав він.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Львівщині під час робіт загинув слюсар
Трагічний інцидент стався з працівником, який займався обслуговуванням контрольно-вимірювальних приладів. Від отриманих травм чоловік помер на місці.
У Львові на Великодні свята до Шевченківського гаю курсуватиме автобус
На лінії працюватиме один автобус від комунального АТП-1 з інтервалом руху приблизно раз на годину.
У Львові лікарі встановили рідкісний діагноз 10-річній дівчині
Хірурги Дитячої лікарні святого Миколая успішно прооперували дівчинку з хворобою Гіршпрунга. До цього пацієнтку протягом десяти років безрезультатно лікували від гастриту та харчових алергій.
Найкоментованіше
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- Україна має достатньо людей на ще 10 років війни, - нардеп Мережко
- Жінка з Хмельниччини проситься на обмін до росії
- ЛМР пропонує помірковане коригування тарифів у громадському транспорті Львова
Найчитаніше
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
- У Тернополі під час мобілізації перелому ноги зазнав чоловік, який перебував у СЗЧ
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який майже два роки вважався безвісти зниклим
- На Львівщину з російського полону повернувся воїн Андрій Голаєвич
Коментарі