Венс уточнив, чому Трампу потрібні розмови з Путіним
Венс заявив, Трамп проводить "агресивну дипломатію", яка необхідна для досягнення миру
Віцепрезидент США Джей Ді Венс пояснив, навіщо президент Дональд Трамп веде діалог із Володимиром Путіним. Про це він сказав в інтерв'ю на каналі Fox News.
Венс заявив, Трамп проводить "агресивну дипломатію", яка необхідна для досягнення миру.
"Вам не потрібно погоджуватися з рішенням Володимира Путіна вторгнутися в Україну, але якщо ви хочете досягти миру, ви повинні бути сильними. Ви також повинні розмовляти з людьми. Ви повинні займатися агресивною, активною дипломатією", - сказав він.
Він додав, що позиція Трампа полягає в тому, щоб зосередитися на мирі, але не дозволити ЗМІ диктувати, як йому чинити.
"Його доктрина полягає в тому, щоб мати найсильнішу армію у світі, зосередитися на мирі, але не дозволяти журналістам у Вашингтоні вказувати, з ким ви можете розмовляти і як займатися дипломатією", - додав Венс.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
Буданов назвав умови повернення українців з-за кордону
На думку Буданова, саме економічна стабільність стане магнітом для повернення людей
на росії відкрито погрожують країнам Європи: опублікували список "законних цілей"
Міноборони РФ опублікувало адреси європейських підприємств, які нібито виробляють зброю для України, і почало лякати "наслідками"
Найкоментованіше
- Гендиректор Укроборонпрому Герман Сметанін йде з посади
- Воїн зі Львівщини є серед підозрюваних у викраденні та вбивстві братів Мосейчуків
- Туреччина запропонувала варіант закінчення війни України та рф
- В Україні делегація Святого Престолу відвідала табір для утримання полонених військових російської армії
- «Мадяр» пояснив, чому ЗСУ не б'ють по Кримському мосту
Найчитаніше
- У ДТП на Львівщині загинула дружина нацгвардійця, який помер після теракту у Львові
- Воїн зі Львівщини є серед підозрюваних у викраденні та вбивстві братів Мосейчуків
- На львівській обʼїзній сталася ДТП
- На війні загинув 23-річний Герой зі Львівщини
- У лікарні померла водійка, яка у ДТП на Львівщині, зіткнулася з опорою електропередач
Коментарі