Верещук пояснила, що робити мобілізованим з окупованих територій

Їм потрібно скласти зброю

Віце-прем’єр-міністр-міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук заявила, що примусово мобілізованим, які потрапили до лав окупантів, потрібно скласти зброю і не воювати проти ЗСУ.

Так вона відповіла на питання ведучого телемарафону: «Те, що вони і роблять здебільшого: складати зброю, не воювати проти нашої регулярної армії, не стріляти в людей, бо потім, якщо вони залишаться живі, вони будуть відповідати перед законом».

У так званій «ЛНР» 55 % чоловічого населення вже стали «гарматним м’ясом» і процес примусової мобілізації продовжується. Людям, яких ще не мобілізували, вона порадила евакуюватися та втікати будь-якими методами.

«Що зробити? Евакуюватися, втекти від такої мобілізації. Намагатися врятуватися всіма методами, не вірити окупанту, не вірити ворожій пропаганді й зробити все, щоб покинути цю територію, яка на сьогодні є тимчасово окупованою», — сказала Верещук.

Окупанти залучають до своїх лав навіть неповнолітніх.

«Там навіть 16-річних дітей залучають. Ті будуть підносити снаряди, ті будуть кухарчуками у столових. Я зараз цитую їхні перехоплення, бо знаю, бо володію ситуацією, володію інформацією», — сказала вона.

Нагадаємо, ISW пояснив, чому росія інсценувала удар по адмінбудівлі «ДНР».

varta1.com.ua: Новини

Ольга Чобіт